• Welcome to БрикМания БГ - Лего обществото на България.
 

MOD: Декоол

Започната от Dosh, 04, Февруари, 2017, 08:10:27 PM

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dosh

Здравейте, това е първата ми тема във форума, така че моля, да ме извините ако съм объркал нещо.
Не съм писал нищо за себе си при желание и интерес мога да пиша по натам.Сега по същество.
Моля за съвет и помощ , разполагам с аналога на Декоол на лего сет 42041.
Желанието ми е да го моторизирам, и искам да попитам следното:
1.Какви електрически компоненти са ми необходими за да го направя?
2.Кой е най-удачният вариант (тип мотор, начин на поставяне и т.н.) ?
3.Откъде да закупя необходимите части и горе долу каква сума да очаквам?
Благодаря за разбирането и отделеното време и съжалявам за безпокойството.

Electric poet in me...

vladoniki

#1

http://www.youtube.com/watch?v=5knB2ew4Gm0

Връзка

П.П. Купи си Лего варианта.
П.П. 2. Лего се пише с голяма буква.  ;)