• Welcome to БрикМания БГ - Лего обществото на България.
 

предизвикателство: Т 150К

Започната от legoman5, 30, Декември, 2016, 04:36:45 PM

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

legoman5

Предизвиквам ви легоманиаци.Темата е трактор (Т 150К).Направете го и публикувайте снимки.
1.Условие:Фигурките на лего да се побират в кабинката.
2.Условие:Не е задължително да е оригинално лего.Може и имитация на лего.

legoman5

Ами не беше трудно.Надявам се да ви харесва.
Коментари и критики:

legoman5

Очаквам да видя и вашите творения.  :D