• Welcome to БрикМания БГ - Лего обществото на България.
 

Някой знае ли от какво е тази част?

Започната от adyankov, 19, Март, 2016, 02:10:17 PM

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

adyankov

Предполагам, че е някаква имитация на лего, хватателна я. Намерих я навън. Не откривам лого, а и е твърде кръвожадна за оригинал.

DMitar

Като гледам тези парченца пластмаса около нея ми изглежда на нещо, което не е Лего. Пак може да е оригинал, но да е Hasbro.
Димитър Иванов, София
Фен на Лего Стар Уорс!
http://brickset.com/search/?ownedBy=DMitar

Yoda: Stopped they must be; on this all depends. Only a fully trained Jedi Knight, with the Force as his ally, will conquer Vader and his Emperor.

adyankov

че не е лего не е. наистина има пластмасова спойка която стърчи и пластмасата е от евтините. Но дръжката приляга на минифигури, затова подозирам, че е от някой от по-фалшивите имитации.