• Welcome to БрикМания БГ - Лего обществото на България.
 

REVIEW: Monster Fighrters 9463 - The Werewolf

Започната от vladoniki, 24, Ноември, 2012, 04:59:38 PM

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Каква е оценката ви за този сет?

Слаб 2
0 (0%)
Среден 3
0 (0%)
Добър 4
0 (0%)
Мн. Добър 5
1 (100%)
Отличен 6
0 (0%)

Общ брой гласове: 1

vladoniki

Lego Monster Fighrters 9463 - The Werewolf
Година: 2012
Части: 243
Минифигурки: 2
Цена: около 50 лв.

Кутията на сета.






Частите са в 2 отделни торбички. С торбичка 1 се сглобяват минифигурките и колата. А с частите от торбичка номер 2 - дървото на Върколака.






Книжката.




Частите от торбичка 1. Има изключително интересни части.


Главата на Върколака, ноктите му, симпатична сива жаба, както и готино пушкало. Гумата е нова и към момента такава има в 4-5 сета.


Частите от торбичка 2.


В комплекта има цели 4 тухлички 1х1 в цвят прозрачно оранжево.


9 екстра части.


Минифигурките - майор Куинтън Стийл и Върколакът.




Колата на майора.  Ретро изглеждаща, много добре направена.




Дървото на Върколака. Разчупени форми, красиво и функционално - в задната си част има механизъм. При натискането му Върколакът изпълнява полет.  ;D










Поредният добър сет от Ловци на чудовища! Както е тръгнало нищо чудно да събера цялата серия. Както и при другите комплекти и тук фигурките са страхотни, частите - интересни и полезни.  Сетът си заслужава!

Дано да ви е било интересно!  ;)

Lego_valka

Сетът според мен се е получил супер сполучливо, а фигурката на Върколака(даже имам две фигурки от него) ми се превърна в третата най-любима и със светещите нокти е адски готско. Все пак браво за ревюто. Чакаме да се сдобиеш със следващия сет от серията. ;D

mrcastle

Аз също се сдобих преди теб с този сет и любимото от този сет ми е ретро колата. Има много нови части (и като цяло полезни части) и добър механизъм отзад точно за това си го взех. :P