• Welcome to БрикМания БГ - Лего обществото на България.
 

Намаление в Хиполенд

Започната от bobijan, 21, Ноември, 2012, 06:53:06 AM

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bobijan

23.11.2012г. е обявен за Лудия Петък от Хиполенд. Веригата обяви отстъпка от 25% за всички артикули, в т.ч. и Лего. Наистина избора не е голям, цените на Лего принципно са доста високи, но някой може да попадне на нещо, което си заслужава.http://www.hippoland.net/

DeMonica

Е...си, цените и на тия и на Комсет са абсолютно нереални! След като няма специално мито за тези играчки и не ги докарват от Австралия, не разбирам как обосновават тия астрономически надценки.

Сори за офтопика, ама като им разгледах каталога се вбесих :)
Атанас Каприев, гр. София

http://brickset.com/sets/ownedby-DeMonica

DMitar

Обяснението е ясно, някъде във форума бях писал повече по темата.
Димитър Иванов, София
Фен на Лего Стар Уорс!
http://brickset.com/search/?ownedBy=DMitar

Yoda: Stopped they must be; on this all depends. Only a fully trained Jedi Knight, with the Force as his ally, will conquer Vader and his Emperor.

opellego

Аз лично ще ги проверя - може пък да има приятни БГ изненади...

Morpheus

Да дигна темата, на 22 Ноември (Петък) ще има намаление 25% на стоките в Хиполенд.

lubencho

Точно на рождения ми ден  :P