• Welcome to БрикМания БГ - Лего обществото на България.
 

Лего градовете в България...

Започната от vladunov, 23, Април, 2019, 07:03:45 PM

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vladunov

Настоящата тема има за цел да събере "галерия" от Лего градовете по нашите географски ширини.
Подканвам всички фенове с какъвто и да е град да го споделят тук с няколко снимки, може и ликове към албуми. Няма изисквания в размера на града или епохата му. Всичко е ок микро, мокро проекти, градове от миналото, настоящето и бъдещето, изпълнени със любими сетове или собствени творения, точно започнат или създаван вече с години. Подканям и колегите с класик  градовете си да пуснат някоя снимка и тук.  :)

vladunov

И като пример, ето и моето градче...

http://i.imgur.com/gPSrHx2.jpg

Албум с малко снимки: http://imgur.com/a/BqsFHuu

Хайде, кой е следващия град?...

vladislav


mnachevg

Цитат на: vladislav - 24, Април, 2019, 01:33:22 AM
https://www.youtube.com/watch?v=Y4B2Hjqftzw

Ето го моето градче ;)

Стига си ни дразнил с твоето градче! Ужасно добро е! Завиждам!  ;)

vladislav

Хахах :D Някои от вас имат много по-редки и готини сетове, така, че и аз завиждам особено за Star Wars 1-6 :D

vladunov

Тука не сме да се дразним, а да се обединим и албум с градовете в България да съградим.  :D
Хайде, давайте и другите градчета да са тук...

vladunov

Ако се притеснявайте, че вашето не е голям град като на изложение или нещо за споделяне, може да гледате този фен какви чудеса твори на малки пространства, което потвърждава, че е важно не количеството, а качеството.
https://youtu.be/9ocZFw2Lu5o

vladunov

Темата непредизвика особен интерес, Адашко, можеш да я затриваш, да не стои като някакъв празен спам.  ;)