• Welcome to БрикМания БГ - Лего обществото на България.
 

WIP: Кой какво сглобява?

Започната от vladoniki, 10, Февруари, 2017, 07:42:57 PM

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

DeMonica

Цитат на: Charmy - 20, Март, 2017, 06:01:53 PM
Хайде и аз да се включа - вдетенили сме се у дома!
Ей Този шопинг Мол строим, но интересното е, че имаме не един, а 4 еднакви мола (не питайте защо...) Като сглобим и 4-те ще ви пусна отново снимка на луда шопинг мания в крачка с близо 5 000 части  :P
Между другото ако на някой му трябва един сет можем да ви отстъпим, че са ни в повече.....

Olx... :)
Атанас Каприев, гр. София

http://brickset.com/sets/ownedby-DeMonica

IRadev

И у нас винаги нещо се строи.
Малко Castle


и малко Space
Фен на всякакви Lego замъци и Star Wars Clone Wars
Колекция - Brickset
Снимки Flickr
SPACESHIP!!!

danny

Аз боря един баткейв, ама май това ще е всичко от него :D
Ето няколко ъгъла :)








Stormfury

Сетовете в горния край на килима, до средата (TLBM) ги сглобявах псоелдните 5 дена :D

И понеже нищо не остана, сега чакам с нетърпение лятната вълна  :D

danny

Цитат на: Stormfury - 28, Март, 2017, 11:04:22 PM
Сетовете в горния край на килима, до средата (TLBM) ги сглобявах псоелдните 5 дена :D

И понеже нищо не остана, сега чакам с нетърпение лятната вълна  :D

Ти май изобщо не харесваш Батман  :P
Супер колекция! Много съм навит на The Tumbler, но трябва да изчакам малко, че вкъщи ще ме бият вече :D

Stormfury

На снимката се вижда може би около половината от Батмаските ми сетове, ако не и по-малко :D

danny

Цитат на: Stormfury - 29, Март, 2017, 06:18:19 PM
На снимката се вижда може би около половината от Батмаските ми сетове, ако не и по-малко :D

Благородно ти завиждам :) Някой ден можеш да пуснеш някоя по обстойна фото сесия с всички бат сетове като имаш време.

Stormfury

Цитат на: danny - 29, Март, 2017, 06:30:33 PM
Благородно ти завиждам :) Някой ден можеш да пуснеш някоя по обстойна фото сесия с всички бат сетове като имаш време.

Няма къде да ги държа всичките сглобени за сега :(

Stormfury

Ето с какво се занимавам от известно време.

Свалих ldd файла на модела, някъде от нета. Не помня от къде, защото беше доста отдавна.
След това преправях ldd-то, защото бяха изпозлвани супер много 1x1 и 1x2 plates и не ми допадаше.

Като пристигнаха по-голямата партида от части и започнах да го сглобявам, се наложи пак да го преправям, защото въпреки корекциите, все още беше доста паянтов. И това 2 пъти :D
Разбира се облика отвън не е променян спрямо оригинала. Всички корекции са "отдолу/отвътре".

Lego_valka

Много яко изглежда. Може ли да споделиш ldd файла, който е твоят краен вариант след като си го преправил.

cardif

Приятели кой от двата модела да си взема


vasilam


cardif


kikoleppard

Ние сме по-стандартни, но тъкмо да изпробваме новозакупените маси и части.  :D













opellego

Аз се присетих че имам и космически сетове и сглобихме един за проба. Хем за проба , хем да видим дали всички части са налични и хем да проверя дали електрото още работи ( липсва само една малка лампа и имам съмнения че преди години замина за боклука заедно с други сетове )

Като цяло се прие с интерес.