update 2026 - сглобявах някога 42009 по оригиналния пдф, днес проверих дали още е плачевен.Сега са качили 4k super-ultra hd версия в която не се мижи ...
Привет, мисля да продам една класика в космическата ( pun intended ) серия Space, от далечната 1996та година - 6982 Explorien Starship.Сета е в много ...
Врътнах една бърза кабина с шаси, с наличните ми части. Само 2 оси за сега, с възможности за моторизиране. Мисля да пробвам нещо като Flatbed камион