Автор Тема: Продавам няколко сета от различни серии  (Прочетена 1103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nathrezim

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 362
Здравейте!
Продавам следните сетове от Technic и Star Wars, като състояните им варира от добро до отлично (описание иззето от Brickset):
8500-1: Torch - с инструкции, за съжаление само вътрешната кутия (пластмасовата) е налична, а картонената вече не съществува - в добро състояние; - Продаден.
8618-1: Rorzakh - с инструкции и кутия - състояние отлично (струва ми се); - Продаден.
75109-1: Obi-Wan Kenobi - Неразпечатан откакто е закупен през 2015 г. Кутията е отворена, но пликовете не са докосвани въобще;
850448-1: Luke Skywalker - Това е ключодържател, в отлично състояние и не е ползван никога, стои си с етикета.
Всички цени на посочените сетове ще бъдат уговорени на лично с колегите, проявяващи интерес, тъй като от месеци и дори години не следя цените и въобще позабравих Легото. За заинтересованите ще направя справки и ще изпратя снимки на сетовете при проявено желание.
Сетовете се намират в гр. Провадия и могат да бъдат изпратени по куриер (по избор) и за сметка на купувача. Разбира се винаги може да дойдете до тук и да ги разгледате на място след предвварителна уговорка за дата и час.
За повече информация: лично съобщение или телефонен номер, който ще ви изпратя на лично съобщение след поискване.
Поздрави на всички съфорумци! :)

П.С.
Имам и 2 сета от серията Jack Stone, за които не съм сигурен дали са пълни или с липси, нямат кутии, а за инструкциите не съм сигурен, ще ги потърся и ще посоча номерата на сетовете след като ги открия.
« Последна редакция: 30, Юни, 2020, 01:36:39 pm от Nathrezim »

Неактивен Nathrezim

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 362
Re: Продавам няколко сета от различни серии
« Отговор #1 -: 27, Юни, 2020, 03:11:22 pm »
Добавям:
7003 - без кутия, с инструкции, състояние - много добро, едва ли не отлично;
4600 - без кутия, с инструкции, състояние - много добро;
4601 - без кутия, с инструкции, състояние - много добро;
4575 - без картонената кутия, състояние - много добро, но ластиците липсват;
4593 - без кутия и инструкции, около 40-50 % от частите от този сет са налични, при интерес ще ги снимам и пратя снимки.
Всички цени - по договаряне.

Неактивен minichamps

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 286
  • Пол: Мъж
    • Георги Колев
Re: Продавам няколко сета от различни серии
« Отговор #2 -: 27, Юни, 2020, 08:44:12 pm »
Снимки и цени!!!  :-\

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Продавам няколко сета от различни серии
« Отговор #2 -: 27, Юни, 2020, 08:44:12 pm »