Автор Тема: MOC: Газ 66 - Владимир предизвиква форума - измисли, сглоби, СПЕЧЕЛИ!!!  (Прочетена 10358 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен legoman5

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 17
  • Пол: Мъж
    • Виктор
  • Набор: 2000
Здравейте,ще ви представя новият си проект.Доста си играх да го направя,надявам се да ви хареса.От отдавна наблюдавам тези "джугани" по нашите пътища и реших да го направя.
« Последна редакция: 15, Октомври, 2016, 09:30:23 pm от legoman5 »

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Re: MOC газ66
« Отговор #1 -: 07, Октомври, 2016, 10:03:03 pm »
Давай го :)

Неактивен Vladun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 252
  • Пол: Мъж
    • Владислав Ризов
Re: MOC газ66
« Отговор #2 -: 08, Октомври, 2016, 11:54:52 am »
Здравейте,ще ви представя новият си проект.Доста си играх да го направя,надявам се да ви хареса.От отдавна наблюдавам тези "джугани" по нашите пътища и реших да го направя.
Това не е "Джуган"  :)
"Виетнамка" е.

Неактивен Morpheus

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 139
Re: MOC газ66
« Отговор #3 -: 12, Октомври, 2016, 08:10:28 pm »
Приятелю, в това има ли поне една Lego част?
Лично на мен не ми прилича на виетнамка, а джуган казват на Зил 157.

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Re: MOC газ66
« Отговор #4 -: 13, Октомври, 2016, 09:15:32 am »
Ех ще убиете ентусиазма на момчето !
Не мисля, че хубав мок може да се прави само и единствено с оригинални лего части. Lepin го доказаха :)
А и не всеки може да си позволи купища лего части, свободни за правене на мокове. Не и преди да имаш повече от прилична заплата или татко милионер
Когато бях малък легото беше скъпо "западно" удоволствие и в малките градове използвахме "Конструктор". Това не ми е пречело да си строя нон стоп разни неща с него
Аз не разбирам от камиони и марки, но в интерес на истината камиончето ми харесва. Конструкцията на шофьорската кабина също е интересна идея,
която не съм виждал в сити сетовете на лего.

Legoman, не губи и ентусиазъм и продължавай да строиш. С времето нещата ще стават по-хубави и по пипнати от към дизайн
Поздрави от мен !

Неактивен ender

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 338
  • Пол: Мъж
    • Владимир Йосифов
    • brickset
  • Набор: 86
Re: MOC газ66
« Отговор #5 -: 13, Октомври, 2016, 10:37:34 am »
Ех ще убиете ентусиазма на момчето !
Не мисля, че хубав мок може да се прави само и единствено с оригинални лего части. Lepin го доказаха :)
А и не всеки може да си позволи купища лего части, свободни за правене на мокове. Не и преди да имаш повече от прилична заплата или татко милионер
Когато бях малък легото беше скъпо "западно" удоволствие и в малките градове използвахме "Конструктор". Това не ми е пречело да си строя нон стоп разни неща с него
Аз не разбирам от камиони и марки, но в интерес на истината камиончето ми харесва. Конструкцията на шофьорската кабина също е интересна идея,
която не съм виждал в сити сетовете на лего.

Legoman, не губи и ентусиазъм и продължавай да строиш. С времето нещата ще стават по-хубави и по пипнати от към дизайн
Поздрави от мен !
+1

LEGO или не, важното е да си креативен!
Предизвиквам форума - най-добрият МОК по същия първообраз, в същия мащаб и със сравним брой части, печели един 5004419-1 от мен
Срок - 31.10

Пропуснах важно уточнение - "най-добрият" е по преценка на legoman5 ;)

И за тези, които ги мързи да гугълват
« Последна редакция: 13, Октомври, 2016, 11:08:11 am от ender »

Неактивен Morpheus

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 139
Това е последното, което съм с и мислел, да убия желанието на младежа. Чудесно камионче, но на мен не ми прилича на споменатото в заглавието. Ще е интересно да се видят и други мокчета на виетнамката.

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Out of the game, в мини мащаб :

Неактивен Боби

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 653
  • Пол: Мъж
    • Борислав Николов
  • Набор: 1975
 ;)

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Супер е Боби !

Неактивен DeMonica

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 593
  • Пол: Мъж
  • Набор: 1982
Извинявам се, че се намесвам по този начин, но може би ще е по-честно проектите ви да са реално сглобени, а не в LDD. Все пак човека е използвал каквото има на разположение...
Атанас Каприев, гр. София

http://brickset.com/sets/ownedby-DeMonica

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Извинявам се, че се намесвам по този начин, но може би ще е по-честно проектите ви да са реално сглобени, а не в LDD. Все пак човека е използвал каквото има на разположение...

Аз за това писах Out of The game, а и не отговаря на условието. то е мини камионче :)
« Последна редакция: 14, Октомври, 2016, 10:18:18 pm от mamun »

Неактивен ender

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 338
  • Пол: Мъж
    • Владимир Йосифов
    • brickset
  • Набор: 86
Извинявам се, че се намесвам по този начин, но може би ще е по-честно проектите ви да са реално сглобени, а не в LDD. Все пак човека е използвал каквото има на разположение...
^^ Още едно необходимо уточнение... Не ме бива в първосигналните конкурси :)

Неактивен legoman5

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 17
  • Пол: Мъж
    • Виктор
  • Набор: 2000
Re: MOC газ66
« Отговор #13 -: 15, Октомври, 2016, 07:35:23 pm »
Ех ще убиете ентусиазма на момчето !
Не мисля, че хубав мок може да се прави само и единствено с оригинални лего части. Lepin го доказаха :)
А и не всеки може да си позволи купища лего части, свободни за правене на мокове. Не и преди да имаш повече от прилична заплата или татко милионер
Когато бях малък легото беше скъпо "западно" удоволствие и в малките градове използвахме "Конструктор". Това не ми е пречело да си строя нон стоп разни неща с него
Аз не разбирам от камиони и марки, но в интерес на истината камиончето ми харесва. Конструкцията на шофьорската кабина също е интересна идея,
която не съм виждал в сити сетовете на лего.

Legoman, не губи и ентусиазъм и продължавай да строиш. С времето нещата ще стават по-хубави и по пипнати от към дизайн
Поздрави от мен !
Благодаря за добрите коментари. =)

Неактивен legoman5

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 17
  • Пол: Мъж
    • Виктор
  • Набор: 2000
Извинявам се, че се намесвам по този начин, но може би ще е по-честно проектите ви да са реално сглобени, а не в LDD. Все пак човека е използвал каквото има на разположение...
Да много правилно.Съгласен съм. ; )

БрикМания БГ - Лего обществото на България