Автор Тема: REVIEW: 7675 - Гордостта на старата република!  (Прочетена 2095 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shoker

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 181
REVIEW: 7675 - Гордостта на старата република!
« -: 07, Февруари, 2010, 09:16:10 pm »
Как да кажа... Този сет провокира у мен истинска надежда и вяра в Лего че все пак се подобряват. Когато пристигна в България сета беше 1 единствен в Комсед и струваше 300 лв. Обадих се на наще и им казах да го запазят, защото те имат магазин в Комсед ( официалния вносител на Лего в България) всъщност не какъв да е магазин а единствения в БГ магазин за Лего дрехи ма тва е друга история. И така първата вълна на този сет беше така да се каже ексклузивно за мен  ;D. След като го взех и се разделих със солидна сума пари аз го отнесох вкъщи веднага. Реших веднага да го построя с цел да го сравня със стария http://brickset.com/detail/?Set=4482-1. След като го построих просто не можех да повярвам. Новия сет е в пъти по - добър от стария. Сега нормалните плюсове и минуси

Плюсове:

1. Огромен
2. Има много огнева мощ
3. Има много място вътре
4. Модел от новите Войни на клонираните
5. Много детайлен от вътре и от вън
6. Прекрасна цветова гама
7. Идва със новия STAP и дроид
8. Идва със чисто новия Рота ( синчето на Джаба)
9. Двама джедаи
10. Уникално направени крака- функционалност и красота в комбинация.
11. Идва със капитан Рекс ексклузивно за този сет.

Минуси:

Прекалено малко минифигурки!!!!!!!!!!! Тва е бронетранспортьор кви са тиа 2 клонинга кви са тия 5 лева...

Общо взето като искючим видимата цел на Лего- да ни кара да купуваме Clone walker battlepack за още клонинги сета кърти мивки и е една от най- големите машини на републиката.
« Последна редакция: 27, Юли, 2010, 01:19:13 pm от vladoniki »

БрикМания БГ - Лего обществото на България

REVIEW: 7675 - Гордостта на старата република!
« -: 07, Февруари, 2010, 09:16:10 pm »