Автор Тема: REVIEW: Star Wars 7929  (Прочетена 1956 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icefire3

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 245
  • Пол: Мъж
  • :>
  • Набор: 97
REVIEW: Star Wars 7929
« -: 09, Февруари, 2012, 01:27:16 pm »
тема: Star Wars

година на производство:2011

брой на частите:241

брой минифигурки:12

цена: 55-70 лв(не съм сигурен за точната цена на сета защото аз лично го взех за 18 долара)

Общо:
Това е един от най-хубавите стар уорс сетове.Съдържащ 241 части и 12 минифигурки(това са най много минифига за сет...... след звездата на смъртта :D ).Цената му е доста добра.Става за игра.

Преносвача:
Преносвача е хубав и детайлен.по голям е в сравнение с по старата си версия. има много кафеви и тан части.Удобен за игра е .Превозва 12 дроида.Има броня от пред която се мърда нагоре надолу и защитава  дроида пилот.Нещото което не ми харесва е този ''фар'' от пред...Сложили са само от лявата страна и така разваля симетрията на кораба.Или да бяха сложили два или въобще да не бяха слагали.Мисля че това е единственият минус на преносвача.

Капсулата:Преносчава превозва капсула с 10 дроида в нея.Наистина дизайна и е хитър,но тези два ''капака'' от страни са ги сложили само за декорация...Попринцип от там трябва да излизат дроидите..Като цяло е доста добре направено на два етажа,които могат да се махат за по лесно нареждане.Капсулата е захваната към кораба и може да се отдели както съм показал на снимките.Много интересно са измислили това свиване на дроидите и оръжията до тях

Минифигурки:
Минифигурките са 12.

-10 обикновенни дроида.оръжия:10 от новите бластера.Както знаете дроидите са с две различни ръце,едната-предназначена за държене на оръжие

-2 дроида пилоти.Единия стои отпред и управлява а другият.....сигурно служи за резерва като пре*укат предния :D.Тази сииня маркирова на тях е от новия вид.оръжията:нямат и двете им ръце са еднакви и не са предназначение за държане на оръжие

-Гунган офицер.Ако си спомняте този гунган спаси джар джар в първия епизод.оръжията: има интересно копие и уникален щит.Щита ми харесва защото е лилаво-прозрачен и има хубава дръжка за държане.

-последен но не не последно място:Джар Джар :P-хубав дизайн.Кефи ме елечето му.Оръжията: има две от тези бомбички които пускат електрошок,в първи епизод ги наричат ''малко бум'' и ''голямо бум'' в случея той има от ''малко бум'' :D


Плюсове:

-Достъпна цена за такъв хубав и голям сет
-12 минифигурки
-хубав дизайн на преносвача и капсулата-241 части
-Джар Джар Бинкс  :D

Минуси(не са много)
-този фар отпред...(загрозява пейзажа..:P)
-капаците на капсулата(можеха да ги направят да кажем да се отварят нагоре и от там да излизат дроидите,които смятам че щеше да вдигне цената но все пак....)

ТОВА Е.Аз лично ви препоръчвам да си купите този сет ако сте Стар Уорс маняци :P.
« Последна редакция: 09, Февруари, 2012, 02:03:44 pm от vladoniki »
Златин Шишков

Неактивен icefire3

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 245
  • Пол: Мъж
  • :>
  • Набор: 97
Re: Star Wars 7929 Rewiev
« Отговор #1 -: 09, Февруари, 2012, 01:30:02 pm »
снимки след няколко минути че имам проблем :)
Златин Шишков

Неактивен PecataD

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 632
  • Пол: Мъж
    • Петьо Димитров
    • The Site Of Fire
  • Набор: '97
Re: Star Wars 7929 Rewiev
« Отговор #2 -: 09, Февруари, 2012, 01:41:17 pm »
Само да ти кажа.. пише се Review!
Петьо П.Д.
MY BRICKSETTM

Неактивен C-3po

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 155
  • Пол: Мъж
  • =3
Re: REVIEW: Star Wars 7929
« Отговор #3 -: 25, Февруари, 2012, 06:19:13 pm »
Малка поправка за броя на фигурките-Сетът от 2007-2008 STAR WARS MTT 7662 съдържа 20 дроида и мисля, че е с най-голям брой фигурки.Иначе ревюто е добро браво.
 ;)
Божидар Иванов или БДЖ

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: REVIEW: Star Wars 7929
« Отговор #3 -: 25, Февруари, 2012, 06:19:13 pm »