Автор Тема: REVIEW: 75019 AT-TE  (Прочетена 1716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен IRadev

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
    • Ивайло Радев
  • Набор: 86
REVIEW: 75019 AT-TE
« -: 29, Март, 2014, 02:17:36 pm »
Остана ми малко време и се позанимах с малко снимки, което премина в ревю на сета.  :)



Ето това излезе от кутията - 5 плика, 2 книжки и лист със стикери. По незнайни причини стикерите се мотаеха безпризорно из кутията и вследствие на пренасянето бяха доста омачкани.

4 часа по-късно сета е готов.


Има три фигурки от Републиката - Клонинг командир с Mark 1 броня и шлем, Мейс Уинду и Колеман Требор.
Естествено като за фен фигурките си заслужават, а сами по-себе си горе-долу. Поне внасят разнообразие.
В сета има и 3 броя термодетонатори за екипиране на клонираните.



Освен това за цвят има и два Супер бойни дроида. Нищо ново при тях.



Изглед отпред с лазерните оръдия и пилотската кабина.



Модела и доста дълъг. Ето и сравнение с един все още недовършен AT-RT. Добавих един клонинг, който да управлява оръдието.



Задницата е почти празна. Има доста място, а най-вътре е сандъка с термодетонаторите. Успях да вмъкна AT-RT-то вътре но трябваше да махна няколко части. Иначе има място за поне 6 фигурки, който да слизат по стълбата.






Страничните панели се махат лесно, хванати са само с един пин и са доста подвижни. Лошото са тези наклонени панели в средата, който пречат много и заемат много полезно пространство.



Зад кабината има пространство, в което от Лего са сложили държач с 4 ракети. Според мен лесно може да се моделира и да се ползва за още фигурки или нещо полезно.



Последно - така пилота влиза в кабината.



За мен това е дълго желан и скъпоценен сет. Освен това е и най-големия. Заема ми почти толкова място колкото и 6086 Black Knight's Castle.
Препоръчвам го горещо. Задължителен за армията на Републиката и го има във 100 000 000 сцени....
Фен на всякакви Lego замъци и Star Wars Clone Wars
Колекция - Brickset
Снимки Flickr
SPACESHIP!!!

БрикМания БГ - Лего обществото на България

REVIEW: 75019 AT-TE
« -: 29, Март, 2014, 02:17:36 pm »