Автор Тема: Продавам огромен сет Lego mindstorms nxt 2.0 (много мотори, сензори и части)  (Прочетена 1108 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Jorkata

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Георги
  • Набор: 1985
Здравейте всички!
Продавам огромен сет Lego Mindstorms nxt 2.0  с много допълнително купувани мотори, сензори и части. Голяма част от частите са без следи от употреба. Налични са оригиналната кутия, инструкции, писти, лепенки и диска със софтуера за програмиране. Всички сензори и мотори работят без проблеми. Има и две "Smart brick" от които едната е в отлимно състояние и работи без проблем, а другата е с изгорял дисплей, но всичко останало и работи без проблем. Тоест, можете да си я програмирате и тя да си контролира всички сензори и мотори.  За тези, които държат да виждат какво се случва на дисплея, просто свалете и инсталирайте Bricx Command Center. Програмата е безплатна и ви показва на монитора на компютъра какво показва дисплея на "Smart brick". Давал съм доста пари, за да събера всички части и съм наясно, че няма как да си ги получа обратно. Цената за всичко е 450лв. Склонен съм на малък коментар, но в рамките на разумного. Изпращам до всяка точка на страната с опция за тест и преглед преди да платите. Ако имате някакви въпроси, питайте без да се притеснявате. Рядко влизам в сайта за това, най-добре ми звъннете или пишете на вайбър. Сета се продава, понеже не ми остава време да го ползвам.

Поздрави,
Жоро
0898643077
« Последна редакция: 31, Август, 2020, 05:06:02 pm от Jorkata »

Неактивен Jorkata

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Георги
  • Набор: 1985
Още малко снимки

Неактивен Jorkata

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Георги
  • Набор: 1985

Неактивен Jorkata

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Георги
  • Набор: 1985

Неактивен Jorkata

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Георги
  • Набор: 1985

Неактивен Jorkata

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Георги
  • Набор: 1985
И още малко

Неактивен Jorkata

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Георги
  • Набор: 1985
Продаден!

БрикМания БГ - Лего обществото на България