Автор Тема: Хайде да направим ЛЕГО клуб!  (Прочетена 21802 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #60 -: 27, Януари, 2010, 11:17:27 pm »
Трябва да са билингва! Английски и БГ! За съм. Имам цветен принтер, имам ламинатор, имам всичко, което трябва!

Чакаме темите!

И предлагам да има записване там . За номерата и поредността на картите.

Неактивен _Oceanblue_

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 65
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #61 -: 28, Януари, 2010, 02:35:50 pm »
Трябва да са билингва! Английски и БГ! За съм. Имам цветен принтер, имам ламинатор, имам всичко, което трябва!

Чакаме темите!

И предлагам да има записване там . За номерата и поредността на картите.

Покрепям идеята да  са на български и английски. 

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #62 -: 28, Януари, 2010, 03:07:46 pm »
Супер! Вече има и дизайн в една друга тема - а и записване за карти в друга тема :)


highster11

  • Гост
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #63 -: 06, Февруари, 2010, 02:50:10 pm »
Здрасти!
Предвид това, което Боби, Камен и Ася написаха относно един общ клуб - и аз ще допълня нещо. Зачеркването или въобще игнорирането на първия Български Лего Фенклуб е недопустимо! Първо, клубът съвсем наскоро навърши 1 година, Второ, това, което Владо е направил с цел привличане на повече хора към Лего Мания - и аз съм съгласен с това изказване, защото да изпратиш съобщение за друг форум тук е недопустимо, така ли е? Ами това:

EDIT: с червено съм сложил думите с правописни грешки. Груби. Запетайките и пунктуацията не ги броя. Моля, пишете с възможно най-малко грешки :)

vladoniki   Лего Мания, Jan 1 2010, 05:19 PM
 
Група: member
Съобщения: 68
Дата на регистриране: 14-September 09
 
Здравей,

Заповядай в новият форум -Лего Мания - Форумът на българския Лего маниак

Поздрави,
Владо

--------------------
Ами значи тогава в Лебго можем да говорим за вас а вие не можете?? Това за мен си остава повече от нечестно, още повече че като идея Лебго е замислен като фен клуб за българските лего маниаци и т.н и с това би трябвало да си остане такъв. Знам, че думите ще ми бъдат цензурирани, но Лебго за мен си остава много добър форум, както и първият такъв, замислен като идея.
Но това че сте ги обидили и пооплюли - поне им се извинете
А и това:
vladoniki се оттегли от Лебго по ред причини.
vladoniki имаше някакъв опит и доста идеи за Лебго, но когато ги сподели, се оказа, че е по-добре щом знае нещо да е далеч от вас.
Както казваш не обсъждате случващото се на срещите в Лебго - това ме наведе на мисълта, а и не само мен, че си имате затворена група (срещи на живо) и форумът не е нещото, което правите и развивате. Работещ форум за Лего в България няма!!! За съжаление!
Аз се опитвам да направя форум, който да събере любителите на Лего, за да могат да споделят информация, а информацията, както знем всички, е най-полезното нещо в днешно време!
vladoniki си има редица канали за събиране на повече любители на Лего. И мога да се похваля, че има 2-ма човека, които си нямаха хабер от Лего, а вече са заразени от това страхотно хоби. 
vladoniki ти обясни причината, поради която не ти каза от самото начало за Лего Мания, може би те притеснява да я разкриеш и затова се правиш на учуден! Жалко, ако съм прав (дано бъркам - може просто да си я забравил   !!!)
vladoniki не се меси във функционалността на Лебго - това е нещо, което трябва вътрешно да си го обсъждате.
vladoniki няма да те пита дали в Лебго може да се регне с име admin.
Според мен е малко егоистично - не може да си център на вниманието, все пак а и ако искаш да разбереш за тяхни идеи и т.н - можеш да ги попиташ

P.S
Казвам всичко това - не за да ви обидя - но е излишно да се правят стотици клубове, защото - така донякъде ставате врагове а и основната цел на ЛЕГО клуб според мен е да бъдем преди всичко приятели за ЛЕГО!!!
И между другото не е задължително един форум да работи за ЛЕГО, нужно е поне да си помагаме за Лего сетове, части, идеи, творения, изложения и т.н
В един момент оригиналната идея за LUG в България е на Камен и Владо според мен е копирал идеята.
« Последна редакция: 11, Февруари, 2015, 10:49:45 am от vladoniki »

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #64 -: 06, Февруари, 2010, 03:31:27 pm »
Здрасти!
Впредвид това, което Боби, Камен и Ася написаха относно един общ клуб - и аз ще допълня нещо. Зачеркването или въобще игнорирането на първият Български Лего Фенклуб е недупостимо! Първо клубът съвсем на скоро навърши 1година, Второ това което Владо е направил със цел привличане на повече хора към Лего Мания и аз съм съгласен с това изказване, защото да изпратиш съобщение за друг форум тук е недопустимо, така ли е? Ами това:

vladoniki   Лего Мания, Jan 1 2010, 05:19 PM
 
Група: member
Съобщения: 68
Дата на регистриране: 14-September 09
 
Здравей,

Заповядай в новият форум - Лего Мания - Форумът на българския Лего маниак

Поздрави,
Владо

--------------------
Ами значи тогава в Лебго можем да говорим за вас а вие не можете?? Това за мен си остава повече от нечестно, още повече че като идея Лебго е замислен като фен клуб за българските лего маниаци и т.н и с това би трябвало да си остане такъв. Знам, че думите ще ми бъдат цензурирани, но Лебго за мен си остава много добър форум, както и първият такъв, замислен като идея.
Но това че сте ги обидили и пооплюли - поне им се извинете
А и това:
vladoniki се оттегли от Лебго по ред причини.
vladoniki имаше някакъв опит и доста идеи за Лебго, но когато ги сподели, се оказа, че е по-добре щом знае нещо да е далеч от вас.
Както казваш не обсъждате случващото се на срещите в Лебго - това ме наведе на мисълта, а и не само мен, че си имате затворена група (срещи на живо) и форумът не е нещото, което правите и развивате. Работещ форум за Лего в България няма!!! За съжаление!
Аз се опитвам да направя форум, който да събере любителите на Лего, за да могат да споделят информация, а информацията, както знем всички, е най-полезното нещо в днешно време!
vladoniki си има редица канали за събиране на повече любители на Лего. И мога да се похваля, че има 2-ма човека, които си нямаха хабер от Лего, а вече са заразени от това страхотно хоби. 
vladoniki ти обясни причината, поради която не ти каза от самото начало за Лего Мания, може би те притеснява да я разкриеш и затова се правиш на учуден! Жалко, ако съм прав (дано бъркам - може просто да си я забравил   !!!)
vladoniki не се меси във функционалността на Лебго - това е нещо, което трябва вътрешно да си го обсъждате.
vladoniki няма да те пита дали в Лебго може да се регне с име admin.
Според мен е малко егоистично - не може да си център на вниманието, все пак а и ако искаш да разбереш за тяхни идеи и т.н - можеш да ги попиташ

P.S
Казвам всичко това - не за да ви обидя - но е излишно да се правят стотици клубове, защото - така донякъде ставате врагове а и основната цел на ЛЕГО клуб според мен е да бъдем преди всичко приятели за ЛЕГО!!!
И между другото не е задължително един форум да работи за ЛЕГО, нужно е поне да си помагаме за Лего сетове, части, идеи, творения, изложения и т.н
В един момент идеята е на Камен за LUG в България и Владо според мен е копирал идеята.

Е, щом смяташ за "недопустимо" да поканя някого в най-хубавото и полезно място за Лего в България, а именно Лего Мания, просто изтрий съобщението от входящите си съобщения. :)

Лего Мания няма врагове, нито сме врагове на Лебго! :) Мисля, че достатъчно пъти го казахме, писахме и т.н. :)

Приятно форумстване в Лебго!

П.С. А това с говоренето не го разбрах, може да поясниш.
« Последна редакция: 11, Февруари, 2015, 10:50:04 am от vladoniki »

highster11

  • Гост
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #65 -: 06, Февруари, 2010, 03:37:44 pm »
Нямам предвид това, но оригинална идея, каквато и да е тя, винаги е първа а вече идват копирването, игнорирането и т.н но защо просто не си останахте там?
Може на Владо просто му се искаше да има собствен, той да е админа и т.н?? Не знам, все пак Лего е със цел са развиването на въображението и приятелство

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #66 -: 06, Февруари, 2010, 03:43:29 pm »
Нямам предвид това, но оригинална идея, каквато и да е тя, винаги е първа а вече идват копирването, игнорирането и т.н но защо просто не си останахте там?
Може на Владо просто му се искаше да има собствен, той да е админа и т.н?? Не знам, все пак Лего е със цел са развиването на въображението и приятелство

1-ва идея? Кога е била тази първа идея за Лего Клуб? Нима Лебго е 1-вият клуб?... Бъркаш - хиляди Лего клубове има по света.

Въпросът ти за Владо какво е искал не е по темата.

Ако искаш да кажеш нещо за Клуб Легомания БГ - тук е мястото, а за останалите ти въпроси можеш да ползваш съществуващите теми, или ако няма подходяща - пусни нова тема. :)

П.С. Постове извън темата ще бъдат изтривани.

Неактивен shoker

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 181
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #67 -: 06, Февруари, 2010, 03:50:53 pm »
Така нека да ви кажа нещо в качеството си на човек нов за форума.

1. Кажете ми какво ви дразни в идеята на ЛегоМания - "Хайде да направим ЛЕГО клуб?" ??? Къде пише първия или единствения та със това спекулирате???
2. Много ми е чудно щом си имате лего форум why the hell идвате тука да плюете??
3. И двата клуба са си много добре направени и функциониращи... Къде е проблема да са два? Защо отказвате правото на хората да избирате? Ще ви дам пример - що не фанеме да направиме целия свят 1 страна та да нема проблеми?? Защото не е функционално... Разни хора разни идеали- всеки си избира къде да ходи
4. Айде стига сте се мешали каде не ви е работа а?
5. Айде да не им обращаме внимание и най- сетне да направим тоа клуб!

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #68 -: 06, Февруари, 2010, 07:14:22 pm »
:) Правилно!

На всичкото отгоре ние сме даже донякъде приятел с "алтернативния" форум. Просто аз твърдя нещо просто: че ние сме клуб на любители на Лего. Всеки е добре дошъл, всеки е добре дошъл и при тях, и при нас. Няма нужда от нерви и полемика :)

И ще замоля да се пише, доколкото може, грамотно, че леко се дразня на правописните грешки :)

Неактивен maniak666

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 159
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #69 -: 06, Февруари, 2010, 09:56:41 pm »
highster11, Аз съм член и на Лебго, и на Легомания и не виждам защо трябва да се съревновават двата клуба. Хората от Лебго са изключително коректни и с това свое изказване само правиш негативно впечатление на хората за самия клуб, а не само за себе си, както би трябвало.

« Последна редакция: 06, Февруари, 2010, 10:19:40 pm от maniak666 »

Неактивен MetroiD

  • Нов потребител
  • Публикации: 5
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #70 -: 07, Февруари, 2010, 03:29:50 am »
Всъщност негативните впечатления ги правят хората, които четат в думите на привърженици на Лебго нещо, което не е там. Изредихме се сума хора да ви говорим за обединение, а не разединение. В същия момент Владо реши да се защитава (в трето лице единствено число), без да е бил нападнат -- а още сума хора решиха, че ние изведнъж сме лошите.

Прочетете отново цялата тема. Спор тука НЯМА. Единственото нещо, което е налице, е желанието да се знае, че действащ български LEGO клуб има и всички можем да се възползваме ЗАЕДНО от дейността и контактите му. Щом не искате - живи и здрави, никой не ви кара насила! Но ви моля за стотен път да престанете да превръщате нещата в драми и да ни изкарвате по-черни от дявола.

Относно некоректното отношение на Владо и защо го смятам за такова - казал съм му го на ЛС, без да го превръщам в публични скандали, които са ненужни на когото и да било. Но предпочитам да му го кажа и на живо - така може да се разбере какво всъщност трябва да направим, за да се спре с тия нападки. Затова и се надявам в скоро време да се уговорим и да се видим някъде, където да присъстват и Камен, и Виктор, и всеки друг, който иска да си поговорим за нашето "детско" хоби - но като възрастни.

И въпреки че и с това се повтарям за стотен път - всъщност се оказва, че всички тези приказки, даже и из Интернет, са полезни. Тъй като така си проличава кой от какво тесто е замесен и какви всъщност са му целите. Очаквам Камен да се освободи от работа и да успеем в скоро време да уговорим тази среща, за която споменах и за която говорих и с Виктор, на живо - а дотогава може би ще е добре жлъчните коментари да се прекратят, моля.
« Последна редакция: 07, Февруари, 2010, 03:31:43 am от MetroiD »
Важното е да си вярваш...

Неактивен shoker

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 181
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #71 -: 07, Февруари, 2010, 11:15:53 am »
Оф FFS, DON'T FEED THE TROLL

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #72 -: 10, Февруари, 2010, 02:10:04 pm »
Цитат на:  link=topic=129.msg1523#msg1523 date=1265803531

тъй като вие сте отписали ЛЕБГО.....


Никого не сме отписали - може да прочетеш и предните страници на темата.

highster11, пиши по темата!
« Последна редакция: 10, Февруари, 2010, 02:11:48 pm от vladoniki »

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #73 -: 10, Февруари, 2010, 02:13:42 pm »
Клуб Легомания БГ е факт! Да е честит на всички привърженици и поддръжници на идеята!  ;D

П.С. Заключвам темата. Последващи теми - ТУК
« Последна редакция: 25, Октомври, 2011, 02:08:51 pm от vladoniki »

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #73 -: 10, Февруари, 2010, 02:13:42 pm »