Автор Тема: Хайде да направим ЛЕГО клуб!  (Прочетена 21695 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #30 -: 25, Януари, 2010, 09:43:50 pm »
Ще направим! Ние го правим в момента ... :)

Впрочем нещо важно: според мен трябва да имаме и МЯСТО, където да е клуба. Имам 1-2 идеи, но първо да чуем какво мислят хората :)

Неактивен legohead

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 10
    • LEBGO.org
без заглавие
« Отговор #31 -: 25, Януари, 2010, 10:02:03 pm »
Здравейте!
Ili_don, искам да те поздравя за това толкова точно изказване. И аз стигнах до същият извод, затова намирам настоящият разговор ненужен.
Имам да кажа само това:
Единственото, което намирам за неоправдано е, че появата на този форум се случи зад гърба ми в пълно мълчание, въпреки че с Владо поддържах контакт. Когато го попитах, какви са мотивите му за това, не получих ясен и категоричен отговор, което за мен беше странно. Поради това останах в пълно недоумение. Също така ми беше обиден начина, по който Владо изпращаше пак тайно писма с покани до потребителите от форума. Самият аз мислех да напиша тема за появата на втория форум, но предцених че това не е моя работа.
Настоящото предложение да работим заедно ми звучи неискрено за момента. Още от началото си, българския ЛЕГО фенклуб, който бе създаден през ранна 2009, имаше точно това като основна цел - да бъде място за хората, интересуващи се от ЛЕГО, в което те да могат да срещнат споделен ентусиазъм: Обменяне на собствени идей и модели, и осъществяване на групови строежи и други проекти. До момента, не са много хората, които са показали интерес за това чрез действията си. Всеки, който има желание да участва в груповите проекти заради удовлетворението да работи в приятелски настроен екип е добре дошъл да заповяда. Както вече знаете, правим срещи именно за това, и за да се запознаем. Това съл го казвал на Владо, но досега не съм видял да е проявил интерес към участие.
Искам да обърна внимание на още две неща:
Това, че не обсъждаме всяко едно свое решение относто форума, или клубните проекти с абсолютно всички, е защото не всички са показали заистересоваността си към нещата, с които се занимаваме. Както вече съм споменавал, за момента разчитаме на самоинициятива. Не съм искал, и не искам да обиждам никого с това.
И последно, не отскоро съществува тема "предложения за форума". Тъй като прочетох изказване по адрес на българският ЛЕГО фенклуб, касаещо функционалността, както и облика на форума, искам да напомня че темата "Предложения" е именно с тази цел, да споделите Вашите виждания и да спомогнете за развитието му, в добра според Вас насока. Форумът Е на потребителите все пак? Какво може да направи той за тях, когато им е по-лесно да си замълчат вместо да споделят мнението си?
Искрено благодаря на тези, които са имали търпението за изчетат и разберат няколкото редове от мисли!
Желая на всички щастие, здраве и успехи през настоящата година!

п.с. Намирам за лична обида това, че името "legohead" е резервирано в този форум ... Не желая да обяснявам защо

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #32 -: 25, Януари, 2010, 10:06:29 pm »
le60head

казваш разумни неща. Трябва да се работи съвместно. Струва ми се, че не е много редно да се караме, все пак тук има и деца. Нека работим заедно!

Неактивен legostef

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 107
  • Пол: Мъж
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #33 -: 25, Януари, 2010, 10:24:16 pm »
От цялата работа разбрах, че нищо не разбирам. Независимо от предисторията, важно е как се опитваме да общуваме в момента. И точно това общуване в момента е нещото, което ме дразни  в поведението и на MetroiD, и на Asya. Допускам, че то ще ме възпре и към каквито и да било общи действия с хора като тях.

le6ohead, хареса ми начина, по който си извел целите на който и да било лего-клуб, за да ни напомни за какво сме тук, както и добрия тон на писмото ти. След цялата офанзива и правни безмислици, мисля че това е един добър завършек на темата.

Не мога да вникна в това кой на кого, кога и какво  е казал. Това, което знам от краткото ми членство тук е, че Владо полага огромни усилия всички тук да се чувстваме на мястото си, да се подкрепяме и да споделяме ентусиазма и радостите на другите. Ако имате сложни отношения с него, може би те не бива да ни касаят.

Стефан Генчев

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:без заглавие
« Отговор #34 -: 25, Януари, 2010, 10:25:10 pm »
Здравейте!
Ili_don, искам да те поздравя за това толкова точно изказване. И аз стигнах до същият извод, затова намирам настоящият разговор ненужен.
Имам да кажа само това:
Единственото, което намирам за неоправдано е, че появата на този форум се случи зад гърба ми в пълно мълчание, въпреки че с Владо поддържах контакт. Когато го попитах, какви са мотивите му за това, не получих ясен и категоричен отговор, което за мен беше странно. Поради това останах в пълно недоумение. Също така ми беше обиден начина, по който Владо изпращаше пак тайно писма с покани до потребителите от форума. Самият аз мислех да напиша тема за появата на втория форум, но предцених че това не е моя работа.
Настоящото предложение да работим заедно ми звучи неискрено за момента. Още от началото си, българския ЛЕГО фенклуб, който бе създаден през ранна 2009, имаше точно това като основна цел - да бъде място за хората, интересуващи се от ЛЕГО, в което те да могат да срещнат споделен ентусиазъм: Обменяне на собствени идей и модели, и осъществяване на групови строежи и други проекти. До момента, не са много хората, които са показали интерес за това чрез действията си. Всеки, който има желание да участва в груповите проекти заради удовлетворението да работи в приятелски настроен екип е добре дошъл да заповяда. Както вече знаете, правим срещи именно за това, и за да се запознаем. Това съл го казвал на Владо, но досега не съм видял да е проявил интерес към участие.
Искам да обърна внимание на още две неща:
Това, че не обсъждаме всяко едно свое решение относто форума, или клубните проекти с абсолютно всички, е защото не всички са показали заистересоваността си към нещата, с които се занимаваме. Както вече съм споменавал, за момента разчитаме на самоинициятива. Не съм искал, и не искам да обиждам никого с това.
И последно, не отскоро съществува тема "предложения за форума". Тъй като прочетох изказване по адрес на българският ЛЕГО фенклуб, касаещо функционалността, както и облика на форума, искам да напомня че темата "Предложения" е именно с тази цел, да споделите Вашите виждания и да спомогнете за развитието му, в добра според Вас насока. Форумът Е на потребителите все пак? Какво може да направи той за тях, когато им е по-лесно да си замълчат вместо да споделят мнението си?
Искрено благодаря на тези, които са имали търпението за изчетат и разберат няколкото редове от мисли!
Желая на всички щастие, здраве и успехи през настоящата година!

п.с. Намирам за лична обида това, че името "legohead" е резервирано в този форум ... Не желая да обяснявам защо
vladoniki се оттегли от Лебго по ред причини.
vladoniki имаше някакъв опит и доста идеи за Лебго, но когато ги сподели, се оказа, че е по-добре щом знае нещо да е далеч от вас. :)
Както казваш не обсъждате случващото се на срещите в Лебго - това ме наведе на мисълта, а и не само мен, че си имате затворена група (срещи на живо) и форумът не е нещото, което правите и развивате. Работещ форум за Лего в България няма!!! За съжаление!
Аз се опитвам да направя форум, който да събере любителите на Лего, за да могат да споделят информация, а информацията, както знем всички, е най-полезното нещо в днешно време!
vladoniki си има редица канали за събиране на повече любители на Лего. И мога да се похваля, че има 2-ма човека, които си нямаха хабер от Лего, а вече са заразени от това страхотно хоби. :)
vladoniki ти обясни причината, поради която не ти каза от самото начало за Лего Мания, може би те притеснява да я разкриеш и затова се правиш на учуден! Жалко, ако съм прав (дано бъркам - може просто да си я забравил  ;D !!!)
vladoniki не се меси във функционалността на Лебго - това е нещо, което трябва вътрешно да си го обсъждате.
vladoniki няма да те пита дали в Лебго може да се регне с име admin.


« Последна редакция: 25, Януари, 2010, 10:38:59 pm от vladoniki »

Неактивен MONKI6

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 149
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #35 -: 25, Януари, 2010, 10:39:48 pm »
Не искам да убиждам никой ама оревахте орталъка,че имало друг форум.Голем праз!Уж сте големи хора,па се карате за играчки.
Симеон Ангелов

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #36 -: 25, Януари, 2010, 10:42:13 pm »
Не искам да убиждам никой ама оревахте орталъка,че имало друг форум.Голем праз!Уж сте големи хора,па се карате за играчки.
Едно кратко мнение, но точно казано и на място!

Неактивен pleomaxbg

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 103
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #37 -: 25, Януари, 2010, 10:42:50 pm »
Здравейте!
Ili_don, искам да те поздравя за това толкова точно изказване. И аз стигнах до същият извод, затова намирам настоящият разговор ненужен.
Имам да кажа само това:
Единственото, което намирам за неоправдано е, че появата на този форум се случи зад гърба ми в пълно мълчание, въпреки че с Владо поддържах контакт. Когато го попитах, какви са мотивите му за това, не получих ясен и категоричен отговор, което за мен беше странно. Поради това останах в пълно недоумение. Също така ми беше обиден начина, по който Владо изпращаше пак тайно писма с покани до потребителите от форума. Самият аз мислех да напиша тема за появата на втория форум, но предцених че това не е моя работа.
Настоящото предложение да работим заедно ми звучи неискрено за момента. Още от началото си, българския ЛЕГО фенклуб, който бе създаден през ранна 2009, имаше точно това като основна цел - да бъде място за хората, интересуващи се от ЛЕГО, в което те да могат да срещнат споделен ентусиазъм: Обменяне на собствени идей и модели, и осъществяване на групови строежи и други проекти. До момента, не са много хората, които са показали интерес за това чрез действията си. Всеки, който има желание да участва в груповите проекти заради удовлетворението да работи в приятелски настроен екип е добре дошъл да заповяда. Както вече знаете, правим срещи именно за това, и за да се запознаем. Това съл го казвал на Владо, но досега не съм видял да е проявил интерес към участие.
Искам да обърна внимание на още две неща:
Това, че не обсъждаме всяко едно свое решение относто форума, или клубните проекти с абсолютно всички, е защото не всички са показали заистересоваността си към нещата, с които се занимаваме. Както вече съм споменавал, за момента разчитаме на самоинициятива. Не съм искал, и не искам да обиждам никого с това.
И последно, не отскоро съществува тема "предложения за форума". Тъй като прочетох изказване по адрес на българският ЛЕГО фенклуб, касаещо функционалността, както и облика на форума, искам да напомня че темата "Предложения" е именно с тази цел, да споделите Вашите виждания и да спомогнете за развитието му, в добра според Вас насока. Форумът Е на потребителите все пак? Какво може да направи той за тях, когато им е по-лесно да си замълчат вместо да споделят мнението си?
Искрено благодаря на тези, които са имали търпението за изчетат и разберат няколкото редове от мисли!
Желая на всички щастие, здраве и успехи през настоящата година!

п.с. Намирам за лична обида това, че името "legohead" е резервирано в този форум ... Не желая да обяснявам защо


legohead , здр
Как си ? Аз съм Теди Узунов! Дано не съм изменик в очите ти, но се надявам да се опиташ да останеш тук... разбирам те... но хората тук са много добри и имат мисъл...

Неактивен Nathrezim

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 362
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #38 -: 25, Януари, 2010, 10:54:37 pm »
Не искам да убиждам никой ама оревахте орталъка,че имало друг форум.Голем праз!Уж сте големи хора,па се карате за играчки.
    И аз съм съглесен с това мнение.

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #39 -: 26, Януари, 2010, 10:22:18 am »
И аз! Важното е да се забавляваме.

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Dear Victor

Thanks for getting in touch with us.

We are always delighted to hear from LEGO enthusiasts around the world and it's a great idea that you would like to set up a LEGO fan club in Bulgaria.

There is an ambassador programme, and you will find some information about it on our website: ...


However, I do not have any contact information for Bulgaria at the moment, but I am trying to find out more for you. As soon as I have news, I will get in contact with you again.

Best regards,

...
LEGO Direct


If you wish to reply to this message, use the "Reply" button on your e-mail program. Please do not make any changes to the subject line, as this may lead to a long delay in responding to you.

We would like to invite you to tell us about your online experience with our Customer Service site. The following link will take you to a short survey that will provide us with information on what you thought about our service.  We would love to hear from you!  
...

If you wish to e-mail us again on another matter, please use our webform here - ...




Did You Know?
The LEGO club has almost 3 million members around the world!

LEGO System A/S, Aastvej 1, 7190 Billund, Denmark

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #41 -: 26, Януари, 2010, 10:51:05 am »
Поздравления! Инициaторът на идеята се е заел сериозно, което може да ни радва.

Радвам се, че покрай хобито си се запознавам с толкова много нови, интересни и инициятивни хора като вас! :)
« Последна редакция: 26, Януари, 2010, 11:22:33 am от vladoniki »

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #42 -: 26, Януари, 2010, 11:10:42 am »
However, I do not have any contact information for Bulgaria at the moment, but I am trying to find out more for you. As soon as I have news, I will get in contact with you again.


С това изречениесмятам да приключа темата с приятелите от един съседен форум :)

нека работим заедно!

Неактивен MetroiD

  • Нов потребител
  • Публикации: 5
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #43 -: 26, Януари, 2010, 02:46:25 pm »
нека работим заедно!
Всъщност, въпреки че двамата с Ася бяхме достойно пооплюти, все пак ще кажа едно последно нещо тук - а именно, че ако прочетете двечките ми мнения, не би трябвало да стигнете до извода, че казвам "Как смеете да се отцепвате, there can be only one precioussss" - нищо, че повечето от вас незнайно защо точно това са разбрали и побързаха да драматизират ситуацията.

"Нека работим заедно" звучи прекрасно, но следва да се приложи на практика и в първо лице, единствено число. Всеки, който има интерес, може да види кога имаме среща на живо и да дойде да изпее по бира с нас - надали сме толкова големи идиоти, колкото ни изкарвате ;) Останалото е мрънкане из интернет в безпочвени спорове относно кой крив, кой прав, а явно даже вече и кой пръв, докато аз си повтарям като развалена плоча, че нищо не преди да сме сто, ама бихме могли да сме един клуб и да сме единни. Въпросът беше просто да се спомене, че клуб има и че клубът има дейности и идеи, защото явно никой от хората, знаещи този факт, нямаха желание да го споделят.

С това мисля цялата безумна полемика за приключена и като persona non grata в този форум не смятам повече да ви смущавам.
Важното е да си вярваш...

Неактивен victorcito

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 215
Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #44 -: 26, Януари, 2010, 03:54:13 pm »
Всички са желани в един свободен форум, Метро!

Мерси за поканата! Наистина силни думи. Оставаме отворени! Да вървим напред, викам аз :)

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re:Хайде да направим ЛЕГО клуб!
« Отговор #44 -: 26, Януари, 2010, 03:54:13 pm »