Автор Тема: С какво се сдобихте досега? - 2023г.  (Прочетена 2138 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ванка

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 110
  • Пол: Мъж
    • Иван Йорданов
  • Набор: 1999
Re: С какво се сдобихте досега? - 2023г.
« Отговор #15 -: 31, Декември, 2023, 12:37:26 am »
Привет, привет и от мен!  :)

Точно в края на календарната 2023 г., мисля, е време да направя кратка равносметка и да се похваля с новите придобивки, повечето от които „кацнаха” при мен непосредствено преди коледните и новогодишните празници. Разбира се, трябва да благодаря и на колегите с български бриклинк магазини за отделеното време, търпението и най-вече частите, с които ме снабдиха!

И в този ред на мисли, след доста събиране на части, най-накрая успях да събера 10174 и 10195 (като последния сет започнах да го събирам главно заради vvass  ;) ).

Освен тях успях да си щипна и малко от любимите ми Clone Wars сетове от 2008 г. - 7670 и 7679 с кутии и инструкции, както и 7675.

А пък шефовете във фирмата, знаейки за моята страст към конструкторите и Междузвездни войни, ми подариха и един батъл пак 75359.

Неактивен vvass

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 406
  • Пол: Мъж
    • Васко Василев
    • Ice Bricks
  • Набор: 1968
Re: С какво се сдобихте досега? - 2023г.
« Отговор #16 -: 01, Януари, 2024, 01:05:12 am »
Привет, привет и от мен!
Точно в края на календарната 2023 г., мисля, е време да направя кратка равносметка и да се похваля с новите придобивки, повечето от които „кацнаха” при мен непосредствено преди коледните и новогодишните празници. Разбира се, трябва да благодаря и на колегите с български бриклинк магазини за отделеното време, търпението и най-вече частите, с които ме снабдиха!

И в този ред на мисли, след доста събиране на части, най-накрая успях да събера 10174 и 10195 (като последния сет започнах да го събирам главно заради vvass  ;) ).

Усмихната Нова 2024 година и здравето на света за вашите семейства!

Ванка, Drop Shipa e уникален и не много хора го имат в България…

Трябва много кураж да почнеш да го събираш на части, но…This is the way.
"Always two there are, no more, no less. A master and an apprentice" Yoda about the Sith.

https://store.bricklink.com/vaskatavass#/terms
https://brickset.com/sets/ownedby-vaskatavass

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: С какво се сдобихте досега? - 2023г.
« Отговор #16 -: 01, Януари, 2024, 01:05:12 am »