Автор Тема: Browser игричка с влакчета :)  (Прочетена 1460 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stormfury

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 605
  • Пол: Мъж
    • Деан Драганов
  • Набор: 1986
Browser игричка с влакчета :)
« -: 11, Март, 2016, 03:13:50 pm »
http://www.rail-nation.com/home/

Доста зарибяваща, изисква team play :)

Ако някой реши да я пробва, намираме се в Smoke Chamber, а града се казва New Green :)

Неактивен toddybear

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
    • Тодор Колев
  • Набор: 1984
Re: Browser игричка с влакчета :)
« Отговор #1 -: 11, Март, 2016, 08:51:41 pm »
Аз се зарибих. Но играя в най новия сървър засега.

Неактивен Stormfury

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 605
  • Пол: Мъж
    • Деан Драганов
  • Набор: 1986
Re: Browser игричка с влакчета :)
« Отговор #2 -: 11, Март, 2016, 09:26:30 pm »
Ето и едно кратко описание :)

Всеки си има своя жп гара, в която строи сгради, които увеличават броя на влаковете, броя на линиите, носят ти пари, и ти дават точки с котио разкриват или подобряваш своите влакове.

На картата има много градове, като този в който ние играем е New Green. От града има линии към различни сгради които генерират някакъв ресурс.

Въпростния град се нуждае от някакво количество ресурси, за да вдига ниво, и ние чрез товарни влакове караме ресурсите от мините, за което разбира се получаваме и пари с които си купуваме нови влакове, и сгради в нашата гара. Когато градът вдигне ниво, той почва да се нуждае от нови ресурси, и ние строим линии, към новите мини, за да караме новият ресурс. Във играта се формират Асоциации (Кланове), чрез които държим дадена мина като инвестираме пари в нея :) Също така може да има съперничество с други асоции, или пък да си помагаме. Отделно както казах на картата има мнгоо градове, и може да се строят линии и до другите градове, тогава могат да се позлват пътническите влакове :) Общо взето играта е едно голямо състезание между градовете, кой ще е по-високо ниво, и накрая ще се формират мегаполиси и ще има победители :) А и също така се мианва през различни ери и влаковете стават все по-модерни :)

"На кратко" е това :D

Неактивен BloodyStupidViktor

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 71
  • Пол: Мъж
    • Виктор Карагяуров
  • Набор: 1989
Re: Browser игричка с влакчета :)
« Отговор #3 -: 13, Март, 2016, 12:54:29 am »
При регистрацията в един момент ми предлага да търся за играч. Нужна ли ми е тази стъпка, ако искам да съм около вас? И, ако да, дайте едно име :)
Аз? Луд? Хаха, доста вероятно.
My Brickset Profile

Неактивен Stormfury

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 605
  • Пол: Мъж
    • Деан Драганов
  • Набор: 1986
Re: Browser игричка с влакчета :)
« Отговор #4 -: 13, Март, 2016, 04:20:39 pm »
При регистрацията в един момент ми предлага да търся за играч. Нужна ли ми е тази стъпка, ако искам да съм около вас? И, ако да, дайте едно име :)

Не си спомням да е имало такава стъпка. Това което е важно е server Smoke Chamber, град New Green. Stormfury86 вътре :)

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Browser игричка с влакчета :)
« Отговор #4 -: 13, Март, 2016, 04:20:39 pm »