Анкета

Каква е оценката ви за този сет?

Слаб 2
0 (0%)
Среден 3
1 (7.7%)
Добър 4
1 (7.7%)
Мн. Добър 5
5 (38.5%)
Отличен 6
6 (46.2%)

Общ брой гласове: 13

Автор Тема: REVIEW: Lego Creator 31021 - Furry Creatures  (Прочетена 2258 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
REVIEW: Lego Creator 31021 - Furry Creatures
« -: 07, Март, 2014, 06:57:03 pm »
Lego Creator 31021 - Furry Creatures
Година: 2014
Части: 285
Цена: около 40 лв.
Съотношение цена/части: 0,14 лв./бр.

Този сет е един планираните за добавяне към колекцията ми, отдавна чакам да се появи. И най-накрая се сдобих с него. :)

Кутията отпред. Кутията е много интересна и добре декорирана - дървения под, дупката в стената (къщата на мишока), тапетите на стените. Бих казал, че е с една идея по-шарена и красива в сравнение с по-старите Creator кутии . Или поне на мен така ми се струва.


Кутията отзад.


Страницата на кутията също ми се стори интересна, затова й направих снимка. :)


В кутията - 2 книжки и 3 торбички с части.


Частите. Интересно е богатото съдържание на различни панти и подвижни сглобки, полезни във всякакви строежи. Освен това има и много заоблени елементи.


Една от интересните нови части - Slope, Curved 2 x 2 No Studs. Появява се за първи път в тазгодишните сетове.


Други интересни части са очите - White Tile, Round 2 x 2 with Bottom Stud Holder with Eye Pattern и White Tile, Round 1 x 1 with Eye Pattern.


Голямото око също е една сравнително нова част, която с декорация на око се появява тази година. А без принт се среща в сетове от 2011г. насам.


Сглобяването е интересно и занимателно. Останалите части.


Котка, мишка и сирене. :)


Малка сива мишка - цялостната конструкция е повече от сполучлива и мишката наистина прилича на мишка, освен това и цветово са я докарали.


Опашката и муцуната ми харесват. Ушите изглеждат леко странно, но въпреки това цялата мишка е сполучлива.


... и котката - класически цветове - черно, бяло и розова муцуна.


Освен добрата визия, котката е и много подвижна. Лапите се движат, главата се върти и навежда, ушите също са подвижни. Опашката е прекалено шарена, някак конструкцията й е прекалено проста и не ми допада.




Устата й се отваря.




В заключение мога да кажа, че сетът е един от най-добри сетове от серията за тази година. Красиво допълнение към 31004.

Галерия - ЛИНК.

Ще се радвам да споделите мнение горе в анкетата, а и в темата. ;)
« Последна редакция: 07, Март, 2014, 07:02:28 pm от vladoniki »

Неактивен neliaspa

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 89
  • Пол: Жена
    • Анелия Аспарухова
  • Набор: 1978
Re: REVIEW: Lego Creator 31021 - Furry Creatures
« Отговор #1 -: 07, Март, 2014, 07:47:19 pm »
Ами вярно, че мишлето с тези сателити е странно, но пък е много симпатично. Хубав сет, харесва ми :)
София, жк. Хаджи Димитър

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: REVIEW: Lego Creator 31021 - Furry Creatures
« Отговор #1 -: 07, Март, 2014, 07:47:19 pm »