Автор Тема: Търся: Помощ с преглеждане на сетове /платена работа, гъвкаво време/  (Прочетена 1085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Viks.Brix

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 11
  • Пол: Мъж
    • Виктор Ангелов
  • Набор: 1992
Здравейте!

Казвам се Виктор от Vik's Brix  ( store.bricklink.com/Viks.Brix ). Интересувам се от и продавам сетове / минифигури от лицензираните серии Star Wars, Lord of the Rings и Indiana Jones основно (понякога и други серии, но рядко), като специализирам в използвани / втора ръка / колекционерски / винтидж / излезли от производство неща. Целта ми с магазина е да давам втори живот на нежеланите колекции :)

Търся си помощ с преглеждане на сетове и описване на липсващи части, срещу заплащане. Заплащането е 5лв/сет от 1000 части - реалистично, това излиза между 2 и 5лв/час, в зависимост от вашата бързина, колко голям е сета и колко разглобен пристигне.
- Търся някой от София (Пловдив също е възможност).
- Гъвкаво работно време - преглеждате сетовете, когато имате възможност и свободно време. Все пак, нужна е някаква минимална ангажираност от поне няколко часа на седмица
- Колкото повече можете/искате да преглеждате, толкова по-добре. Не винаги има сетове за преглеждане, но през почти цялото време има работа за вършене :D 
- Подходящо е и за студенти / ученици (след одобрение от родители!) или хора, които имат нужда от успокояващо хоби или допълнителен приход

Допълнителни бонуси:
- 10% отстъпка от всичко в магазина и възможност за запазване на сетове, преди да бъдат публикувани
- Възможност за купуване на текущи нови лего сетове на преференциални цени (20-30% намаление от пазарната Лего Ритейл цена)
- Възможност за поръчка на части няколко пъти годишно, при избор от 20-30 Европейски Бриклинк магазина всеки път, без разходи за доставка

Не е нужен предишен опит, но предимство ще имат хората с :
- Основно познание на Бриклинк платформата
- Основно познание на Google Docs
- Основно познание на различните видове части и техните вариации
- Опит в колекционирането (Основно Star Wars - но и всякакви други серии - там съм доста 'бос' и бих се радвал науча нещо от вас)

Ако се интересувате, може да коментирате отдолу, да ми пишете на лично във форума или (за предпочитане) да ми пратите мейл на viksbrix@gmail.com . Моля, изпратете ми ваш телефон за контакт, CV (ако имате такова) или поне вашата възраст/местоживеене и снимка на вашата колекция с вас в снимката!
Никога не е късно да ми пишете (дори поста да ви се струва стар) - винаги търся помощ, не сте изпуснали възможност!

П.П.
Става въпрос за дългосрочен ангажиент и партньорство, ако се сработим. До тук са се пробвали 5 души да ми помагат, като само 2 от тях продължават да го правят. Звучи готино и според мен е - но си е работа, отнема време и не е подходяща за всеки.

Неактивен Viks.Brix

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 11
  • Пол: Мъж
    • Виктор Ангелов
  • Набор: 1992
ИНФЛАЦИЯ! Вдигнах заплащането за преглеждане на сетове от 5 на 8лв на 1000част. Активно търся помощ с това, както и за помощ със самия магазин :)

/bump
« Последна редакция: 09, Юни, 2023, 05:41:55 pm от Viks.Brix »

БрикМания БГ - Лего обществото на България