Автор Тема: Търся шлемове от Междузвездни войни  (Прочетена 1193 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ванка

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 110
  • Пол: Мъж
    • Иван Йорданов
  • Набор: 1999
Търся шлемове от Междузвездни войни
« -: 01, Август, 2022, 11:16:38 pm »
Здравейте, колеги!

След поредното „замразяване” на хобито за 2-3 години днес отново извадих старата колекция от кашоните. Уви, нуждая се от 4 шлема на клонирани войници. Имам ги налични, но модата от 2008-2010 не ме подмина и са нарисувани и нарязани... Искам да ги подменя, ако е възможно, така че съм отворен за предложения. Ясно ми е, че тези части стават все по-рядки, съответно и скъпи, но все пак, ако някой има и е готов да се раздели с тях - нека пише.


Неактивен Chi19yo

  • Нов потребител
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
    • Чиано Йорданов
  • Набор: 2005
  • Телефон: 0897604163
Re: Търся шлемове от Междузвездни войни
« Отговор #1 -: 05, Август, 2022, 11:11:52 am »
Здрасти, и аз имам същия проблем, понеже имам  YouTube канал и ми трябваха спешно.
-
https://clonearmycustoms.com/cgi-bin/index.pl
-
Докато разглеждах ревюта в YouTube попаднах на този сайт поръчах си две фигурки и да ти кажа останах доволен. Единствения проблем са цените, особено ако си пазаруваш на едро.
Знам че не са тези който търсиш но все пак може да са ти от полза.
-
Попринцип разполагам с част от тези който си побликувал че търсиш но мойте са или нарисувани или надрани.

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Re: Търся шлемове от Междузвездни войни
« Отговор #2 -: 05, Август, 2022, 01:00:33 pm »
Здрасти, и аз имам същия проблем, понеже имам  YouTube канал и ми трябваха спешно.
-
https://clonearmycustoms.com/cgi-bin/index.pl
-
Докато разглеждах ревюта в YouTube попаднах на този сайт поръчах си две фигурки и да ти кажа останах доволен. Единствения проблем са цените, особено ако си пазаруваш на едро.
Знам че не са тези който търсиш но все пак може да са ти от полза.
-
Попринцип разполагам с част от тези който си побликувал че търсиш но мойте са или нарисувани или надрани.

Това са custom неща, а не оригинални. Оригинални шлемове може да си намериш в bricklink.

Неактивен Ванка

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 110
  • Пол: Мъж
    • Иван Йорданов
  • Набор: 1999
Re: Търся шлемове от Междузвездни войни
« Отговор #3 -: 06, Август, 2022, 10:17:12 am »
Това са custom неща, а не оригинални. Оригинални шлемове може да си намериш в bricklink.

Да, следя bricklink и вече съм се разбрал и уговорил с колегите от българските магазини, но ще ми трябват още няколко броя, затова пуснах и запитване тук. А за чуждестранен магазин по-скоро ще трябва да изчакам някоя обща поръчка.

Благодаря за предложенията!

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Търся шлемове от Междузвездни войни
« Отговор #3 -: 06, Август, 2022, 10:17:12 am »