Автор Тема: Лего сетове информация  (Прочетена 756 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vision443

  • Нов потребител
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
    • Михаил К.
  • Набор: 1988
Лего сетове информация
« -: 14, Август, 2021, 10:00:34 pm »
Здравейте искам да получа информация от хора които разбират от лего за няколко сета. Като цяло не съм много запален (вече) от дете си играех с няколко сета и легото си стана част от мен. "Пораснал" с един подарък от съпругата ми се запали нещо и съм купувал импулсивно исвестно време. Всичките ми сетове си седят сглобени и пакитирани в гаража (защото съм в процес на строеж и нямам къде да ги държа) от известно време. Всички кутии,книжки дори белите пликчетата за частите съм запазил. Към въпроса ми , интересно ми е дали въобще тук има пазар за тези сетове и има ли някакъв смисъл (ако реша) да ги пускам за продажба. Причината заради която питам е защото седят опаковани,не мога да се забавлявам с тях и скоро няма да им намеря място и това ме навежда на мисълта дали да не ги предам на някой който ще им се радва и ще се занимава с тях.
Сетове са :
Lego Star Wars Death Star - 10188
Lego Super Heroes Arkham Asylum Breakout - 10937
Lego Super Heroes Batman The Joker Steam Roller - 76013
Lego Super Heroes The Thumbler - 76023
Lego Technic Buggy - 42027
Lego Super Heroes The Hulk Buster Smash - 76031
Lego Star Wars Rey's Speeder - 75099
Lego Star Wars Millennium Falcon - 75105
Lego Star Wars Troop Transporter 75140
Lego Star Wars Droid Escape Pod - 75136
Lego Star Wars Jakku Quadjumper - 75178
Lego City Pizza Van - 60150
Lego Star Wars BB-8 - 75187
Lego Technic Bugatti Chiron - 42083

Като цяло са това сигурно забравям нещо, но това не е толкова важно. Всякаква информация относно това дали да ги запазя по някаква причина или кои да оставя и с кои да се разделя ще ми бъде полезна в бъдеще и ще съм благодарен.

П.П. Двата сета с които си прекарах детството са :
Lego Basic Build-N-Store Chest - 565
Lego System Imperial Trading Post 6277

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Лего сетове информация
« -: 14, Август, 2021, 10:00:34 pm »