Автор Тема: -40% в Комсед  (Прочетена 21863 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен skapula

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 146
  • Пол: Мъж
    • Еди Мензилджиян
  • Набор: 74
Re: -40% в Комсед
« Отговор #15 -: 05, Януари, 2014, 07:03:59 pm »
Аз, не съм доволен от асортимента в Комсед Пловдив. Имаше едва 20-30 сета -City, Star Wars  и по 2-3 от останалите. Бяха изложени по 1-2 бр. от сет. Стелажите едва бяха заети с кутиите. Дори се повтаряха от другата страна.  Базовите цени ми се струват по-високи от преди 3 месеца. Нищо не взех.  :'( от Лего. Иначе купихме едни други нещица .
« Последна редакция: 05, Януари, 2014, 07:06:02 pm от skapula »

Неактивен Craigy

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 187
  • Пол: Мъж
    • Стоян Витеков
  • Набор: 1979
Re: -40% в Комсед
« Отговор #16 -: 05, Януари, 2014, 07:18:11 pm »
За радост на моите деца се възползвахме от намалението в Комсед. За моя голяма изненада от промоцията се възползваха и от .......... БО ХОБИ!!! :o Две колички със сетове!!!Обогатихме асортимента! Страхотен ЛЕГО магазин с невероятни цени:( Очакваме промоции там!!!

BO Hobby и невероятни цени са две много несъвместими неща:):)
А Комсед просто пускат сетовете на реални цени, като естествено крият най-яките сетове.

Неактивен evgenikd

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 38
  • Пол: Мъж
    • Евгени Димитров
  • Набор: 1982
Re: -40% в Комсед
« Отговор #17 -: 06, Януари, 2014, 02:48:51 am »
Лично за мен, от малкото наблюдение, което имам по отношение на цени на Лего сетовете, в Джъмбо имат най-добри цени. Вчера си взех сет 31005 за 29.99лв, докато същияр в Кауфланд беше 37,99, а в някой от посочените онлайн места от вас го срещнах и на цена от 42лв. Имаше и други сетове, чиито цени бяха по същият начин. Лошото е, че няма голям избор в Джъмбо.Моля, кажете къде във Варна мога да разгледам. Благодаря!

Неактивен DMitar

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Мъж
    • Димитър Иванов
  • Набор: 1980
Re: -40% в Комсед
« Отговор #18 -: 06, Януари, 2014, 09:44:59 am »
evgenikd добре дошъл във форума!

Относно сета във FantasyLand заедно с транспорта ще ти се върже 25 лева. Не знам какво по-точно си гледал, но знам че е съвсем нормално човек да се заблуди. В случая ще кажа, че най-малка разлика би се получила ако човек търси нелицензиран сет (като City) и малък сет. Нормално е при ниска цена да няма смисъл за 5 лева да се занимаваш. Но ако купуваш много сетове, големи сетове, лицензирани сетове, по-стари сетове, части, част от сетове, фигури и т.н. нещата идват в мнооого голяма разлика
Димитър Иванов, София
Фен на Лего Стар Уорс!
http://brickset.com/search/?ownedBy=DMitar

Yoda: Stopped they must be; on this all depends. Only a fully trained Jedi Knight, with the Force as his ally, will conquer Vader and his Emperor.

Неактивен cyclop

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 141
  • Пол: Мъж
    • Петър Ненов
  • Набор: 1976
Re: -40% в Комсед
« Отговор #19 -: 06, Януари, 2014, 12:57:06 pm »
Днес се поогледах малко и мога да повторя дословно мнението си от преди една година  >:( Пак са се трудили работливите пчелички и са сменили цените в нощта преди "намалението". Имам каталог на комсед до 31 декември, там, примерно, техник гран при формула е 249 лв., днес е 299 лв. И "намалена" излиза по-скъпо от нормалната цена по света.  ???

Интересно, че при намалението през есента не ми се стори да е работила тая схема, видя ми се реално, но пък тогава само зяпах и купих единствено дупло за малката.

Тия пък трагични схеми на бохоби даже ми е мъчно да си ги представя. Много тъжно място е България  :'(

И послепис, чакам с нетърпение поръчката от HOMEBRICKNET  ;)

Неактивен Боби

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 653
  • Пол: Мъж
    • Борислав Николов
  • Набор: 1975
Re: -40% в Комсед
« Отговор #20 -: 06, Януари, 2014, 05:29:21 pm »
Даже този път няма и да се хабя да ходя до Комсед :D

Неактивен alex

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 301
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1989
Re: -40% в Комсед
« Отговор #21 -: 06, Януари, 2014, 05:44:04 pm »
Днес останах много доволен. Посетих любимия ми Комсет в столичен мол, под ръчичка със каталога. С огромна усмивка и правейки се на малоумен започнах да разпитвам продавачките. 90% от цените са вдигнати, много от тях грешно изчислени (като предното 20%'но намаление което на сетове беше дори по-малко от 5%) Имах намерението да си взема нещо до 50'ина лева, но уви .... единствено стана зверски скандал, както и със сигурност след поредното ми викане как "в бриклинк цените са четворно по евтини"само лъжете хората"опитвате се да ни измамите копелета" .... и в крайна сметка дойде мениджърката. Дебела свиня майка, около завидните 130-140кг. с отвратителна физиономия на удрян в стената питбул :D Та въпросната дама се опита първо да замаже положението с някво талонче за 60% намаление, но най-накрая ме светна, че ако иска и 1000% надценка ще сложи и не и пука пък аз да го .... и тогава я спрях, понеже не бия жени а ако беше довършила .... както и да е след скандала аз и може би още 20'ина души напуснахме комсет, всички подкрепяйки ме, което ме накара да се чувствам много добре .... е и с едно талонче за 60% намаление :D
Освидетелстван Lego маниак - http://www.brickset.com/search/?ownedBy=alezzi1

Неактивен todordenov

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 150
  • Пол: Мъж
  • LEGO...
    • Тодор Денов
  • Набор: 1980
Re: -40% в Комсед
« Отговор #22 -: 06, Януари, 2014, 06:25:42 pm »
Герой

Неактивен Vasi

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 153
  • Пол: Мъж
    • Васил Пейчев
  • Набор: 1991
Re: -40% в Комсед
« Отговор #23 -: 06, Януари, 2014, 06:30:15 pm »
Тия пък трагични схеми на бохоби даже ми е мъчно да си ги представя. Много тъжно място е България  :'(

Здравей... за какви схеми става дума в бохоби? Би ли ми обеснил по-точно... Тъй като преди аз много пазарувах от тях.

Иначе колкото до Комсед държат непоносимо високи цени на Лего, което е необяснимо за мен защо го правят едва ли е, защото не могат да подържат по-ниски цени, но това те си знаят..

Неактивен opellego

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 1089
  • Пол: Мъж
  • Стефан
Re: -40% в Комсед
« Отговор #24 -: 06, Януари, 2014, 07:41:59 pm »
Аз днес си купих монополи-класик от Комсед и потвърждавам че винаги цената му е била 42.99лв - днес го взех за 25.80лв. 

Неактивен cyclop

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 141
  • Пол: Мъж
    • Петър Ненов
  • Набор: 1976
Re: -40% в Комсед
« Отговор #25 -: 06, Януари, 2014, 08:09:21 pm »
Здравей... за какви схеми става дума в бохоби? Би ли ми обеснил по-точно... Тъй като преди аз много пазарувах от тях.


bobijan го е написал по-нагоре, и не се съмнявам в истинността на думите му, как са напазарували с две колички "на промоция". После ще го препродадат на по-малка "промоция". Абсурдни пазарни схеми  ??? Тъжното е, че сме на място, където работят  :o

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: -40% в Комсед
« Отговор #26 -: 06, Януари, 2014, 08:30:42 pm »
bobijan го е написал по-нагоре, и не се съмнявам в истинността на думите му, как са напазарували с две колички "на промоция". После ще го препродадат на по-малка "промоция". Абсурдни пазарни схеми  ??? Тъжното е, че сме на място, където работят  :o

И днес Тодор беше в Комсед с пълни колички, поздравихме се за ЧНГ при касите.  :D

Неактивен Craigy

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 187
  • Пол: Мъж
    • Стоян Витеков
  • Набор: 1979
Re: -40% в Комсед
« Отговор #27 -: 06, Януари, 2014, 11:07:58 pm »
За съжаление не е само с легото. В България надценките са малоумно високи в много сектори.
Даже вече и хранителните ни продукти са с по-високи цени сравнени с останалите европейски страни.
Но ние сме си виновни, то си ни е от манталитета. Когато беше премиерата на Samsung Galaxy S4
мой познат, който работи в МТел ми каза, че заявките за телефони били за не знам си колко бройки напред (голяма цифра беше),
и то на безумни цени (помня че беше около 40% по-висока цената от останалия бял свят).
И народа щял да се изтрепе само и само да вземат първи и да се покажат "на мегдана", че са напред с материала...

alex, евала за скандала. Аз също така реагирам на всякакъв тип подобни измамници.
Колкото повече хора проявяват любопитство и си търсят правата толкова по бързо ще се превърнем в по нормална държава.

Неактивен DeMonica

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 593
  • Пол: Мъж
  • Набор: 1982
Re: -40% в Комсед
« Отговор #28 -: 06, Януари, 2014, 11:17:02 pm »
Следващия път когато има "промоция" може да заснемем цените преди нея и после да им цъфнем с Господарите и нагли въпроси :)
Атанас Каприев, гр. София

http://brickset.com/sets/ownedby-DeMonica

Неактивен alex

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 301
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1989
Re: -40% в Комсед
« Отговор #29 -: 06, Януари, 2014, 11:19:11 pm »
Благодаря, утря мисля да пробвам и във втори комсет. Този път ще включа телефона си и дано пак да ги изнервя толкова :D .... надявам се да успея
Освидетелстван Lego маниак - http://www.brickset.com/search/?ownedBy=alezzi1

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: -40% в Комсед
« Отговор #29 -: 06, Януари, 2014, 11:19:11 pm »