Автор Тема: Намаления на Лего!!!  (Прочетена 205580 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен opellego

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 1089
  • Пол: Мъж
  • Стефан
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #255 -: 20, Февруари, 2018, 07:56:57 am »
Пише, че е по поръчка, ще изчакам, но пък цената е неустоима. :)

Така поръчах едни елфи на детето миналата година. Около 4/5 седмици отне да се появи.

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #256 -: 20, Февруари, 2018, 08:12:03 am »
Така поръчах едни елфи на детето миналата година. Около 4/5 седмици отне да се появи.

Да и аз съм поръчвал така и чаках поне 3-4 седмици. Ще чакам, пък когато стане - цената е добра. Ако излезе нещо, междувременно, ще откажа поръчката, не пречи. :)

Неактивен cyclop

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 141
  • Пол: Мъж
    • Петър Ненов
  • Набор: 1976
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #257 -: 20, Февруари, 2018, 10:47:06 am »
Edigital много се изложиха днес, сложих нещо в количката и продължих да разглеждам още около половин час, като добавих още две неща през това време, и като дадох,че искам да завършвам поръчката, ми каза, че продукта е изчерпан... Беше в наличност, когато го сложих... Що за простотия да го продадат, докато ми е в количката и аз съм в магазина... Все едно продавача в супермаркета да дойде да ми извади нещо от количката, за да го даде на друг... Пфу

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #258 -: 20, Февруари, 2018, 10:53:35 am »
Edigital много се изложиха днес, сложих нещо в количката и продължих да разглеждам още около половин час, като добавих още две неща през това време, и като дадох,че искам да завършвам поръчката, ми каза, че продукта е изчерпан... Беше в наличност, когато го сложих... Що за простотия да го продадат, докато ми е в количката и аз съм в магазина... Все едно продавача в супермаркета да дойде да ми извади нещо от количката, за да го даде на друг... Пфу

При всеки друг магазин е така - в количката не значи, че продуктът е запазен или нещо такова. Междувременно, ако някой друг си завърши поръчката и да продуктът свърши, не можеш да го купиш и ти. :)

Неактивен cyclop

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 141
  • Пол: Мъж
    • Петър Ненов
  • Набор: 1976
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #259 -: 20, Февруари, 2018, 10:55:48 am »
е, бих си представил, че щом е в количката и е, да речем, последен, би трябвало да се покаже като "изчерпан" за следващите клиенти... Все пак, реално погледнато, съм го купил вече, само дето още бутам към касата... Много разочароващо.

ПП а съм регистриран клиент и имам в последната година 5-6 поръчки за по 100-200 лв всяка, не е просто случаен нерегистриран клиент, да кажем.
« Последна редакция: 20, Февруари, 2018, 10:57:49 am от cyclop »

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #260 -: 20, Февруари, 2018, 11:05:29 am »
е, бих си представил, че щом е в количката и е, да речем, последен, би трябвало да се покаже като "изчерпан" за следващите клиенти... Все пак, реално погледнато, съм го купил вече, само дето още бутам към касата... Много разочароващо.

Не е така, никой софтуеър за е-магазин не действа така. Само си представи колко човека влизат в 1 магазин и добавят разни неща в количката, просто ей така или да проверят транспорт или... е в тоя магазин днес, ако влезнат 100 човека и си зарежат пълни количките и не се появят повече в магазина (звънне ти телефона, после забравиш, заминеш на море...), този магазин ще фалира да пази неплатени стоки.  След завършване на поръчката се "запътваш" към касата - съгласяваш се с условията, попълнил си си данните, тогава ще те търсят и да си плащаш...  преди това си само зяпач. ;)

Неактивен Боби

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 653
  • Пол: Мъж
    • Борислав Николов
  • Набор: 1975
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #261 -: 20, Февруари, 2018, 04:25:33 pm »
Мда, който предвари взима. На мен ми се е случвало няколко пъти в Бриклинк, докато добавям и изчезват части при ckeckout-та :D

Неактивен iago

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 50
  • Пол: Мъж
    • Лъчезар
  • Набор: 1987
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #262 -: 21, Февруари, 2018, 09:42:35 am »
Малко им е недописан сайта.. ноо на фона на цените на които продават, изобщо не мисля да се оплаквам!

А за количката, колегите са прави. Никой онлайн магазин не работи така. Аз самият имам практиката когато браузвам някой сайт да "бухам" неща в количката и да ги държа там неограничено количество време. И когато се наканя, ревизирам количката и поръчвам.

Все пак онлайн магазина е на един клик разстояние от физическият. Едва ли ходиш в Кауфланд просто ей така защото имаш 15-20 минути време или за да разгледаш дали няма нещо ново. Хиляди хора влизат и слагат неща в количките си и никога не ги купуват. Кофти е в случай като твоя, когато наистина си щял да го купиш, но.. такива са правилата на играта. :)

Неактивен Technic_fen

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 135
  • Пол: Мъж
    • Росен Кирилов
  • Набор: 1981
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #263 -: 22, Февруари, 2018, 06:31:37 pm »
40% намаление на сет 42068 в Amazon UK:

https://www.amazon.co.uk/LEGO-42068-Airport-Rescue-Vehicle/dp/B06VVH3QZ5/ref=sr_1_17?s=kids&ie=UTF8&qid=1519279859&sr=1-17&keywords=lego+technic

Доставката в рамките на UK е безплатна, а за получаването му в България може да ползвате посредническа фирма (например uktobg.com - 2 лв./кг.).

P.S. Не знам дали е удачно да се публикува информация за намаление на конкретен сет. В този случай го направих, тъй като отстъпката е голяма, а моделът е нов и предполагам, че представлява интерес за феновете на Technic.


« Последна редакция: 22, Февруари, 2018, 06:44:12 pm от Technic_fen »

Неактивен opellego

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 1089
  • Пол: Мъж
  • Стефан
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #264 -: 22, Февруари, 2018, 11:38:15 pm »
Май това беше далаверата :)


Неактивен Ванка

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 110
  • Пол: Мъж
    • Иван Йорданов
  • Набор: 1999
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #265 -: 23, Февруари, 2018, 07:02:37 pm »
Май това беше далаверата :)

Аз като го гледах бяха 50%?! Или съм гледал нещо друго?!

Неактивен ender

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 338
  • Пол: Мъж
    • Владимир Йосифов
    • brickset
  • Набор: 86
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #266 -: 24, Февруари, 2018, 12:52:06 am »
Като "местен" мога да потвърдя, че амазон си сменят отстъпките в рамките на ако не минути, то малко на брой часове... Иначе набарах един на 40% - не ме влечеше кой знае колко, но на тази цена изведнъж беше неустоим :D

Неактивен ender

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 338
  • Пол: Мъж
    • Владимир Йосифов
    • brickset
  • Набор: 86
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #267 -: 24, Февруари, 2018, 01:27:58 pm »
http://www.argos.co.uk/product/7246568
promo code 'LEGO5' го сваля с 5 паунда - на 48

Неактивен Stormfury

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 605
  • Пол: Мъж
    • Деан Драганов
  • Набор: 1986
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #268 -: 24, Февруари, 2018, 07:41:05 pm »
@ender - ако някъде мернеш в UK 70922: The Joker Manor на промоция, свиркай :)

Неактивен ender

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 338
  • Пол: Мъж
    • Владимир Йосифов
    • brickset
  • Набор: 86
Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #269 -: 25, Февруари, 2018, 01:27:38 pm »
Като гледам, е един от сетовете, които Лего продават само първа ръка... Има го тук-там в разни сайтове, но не са от официалните (тип ToysRUs, Комсед и Хиполенд), та цените са си като на прекупвачи...

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Намаления на Лего!!!
« Отговор #269 -: 25, Февруари, 2018, 01:27:38 pm »