Автор Тема: Minifigures  (Прочетена 2906 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен legostef

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 107
  • Пол: Мъж
Minifigures
« -: 02, Юни, 2010, 09:59:27 pm »
Чудя се дали някой е разбрал, че Бо Хоби внасят 16 минифигурки, които ще бъдат отделени в магазина, като възможността да си ги закупят ще бъде предоставена единствено на членовете на Лебго на 3-ти юни?
Тъй като нашата дружина е малко раздразнена от новината (всъщност не малко, а много), си позволих да попитам Бо Хоби дали това наистина е така. Ако се окаже, че е вярно, не го намирам за особено лоялно към останалите им клиенти  >:(
Стефан Генчев

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Minifigures
« Отговор #1 -: 02, Юни, 2010, 10:10:26 pm »
До колкото разбрах е истина.
Нелоялни?!? - Не е за сефте! Това е и причината да си останат само с 3 поръчки от мое име... и нито една повече  ;D

Неактивен shoker

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 181
Re:Minifigures
« Отговор #2 -: 03, Юни, 2010, 08:26:29 am »
Принципно и аз харесвам този форум доста повече, но откъм социални контакти лебго са на светлинни години преди легомания... Трябва и ние да поемем малко към дипломацията. Собственика на Бохоби е бил на изложението на лебго, а на второто даже е дал и сетове за дисплей. На първото май Комсед са дали. Няма как първите фигурки да не са за тях. И ние трябва да се свържем с тях... Пък и да направим контанкт. За тях всеки форум е реклама. Пък и в лебго доста се дискутира въпроса за закупуването на фигурките- там хората се мъчат да ги вземат и използват контакти. Ако и ние се бяхме организирали можеше и за нас да има, но трябва да се съберем... За финал - Споко има 2ра вълна :D :D

Неактивен legohead

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 10
    • LEBGO.org
Re:Minifigures
« Отговор #3 -: 03, Юни, 2010, 04:23:51 pm »
Привет!

Правилно сте разбрали, че хората имащи регистрация в Lebgo, имат възможност да закупят по една колекционерска фигурка на човек. Това не изключва тези от нас, които са регистрирани и тук - на практика и аз членувам и в двата форума. Ако имате регистрация в Lebgo, значи можете да участвате. Друго ограничение няма, така че ако желаете можете да се възползвате! Не виждам какво нелоялно намирате в цялата история.

В момента тече и 20% отстъпка за цялата серия Prince of Persia. Това също важи само за регистрираните в нашия форум.

Изложения ще продължаваме да правим, и разбира се всеки от вас е добре дошъл да заповяда! Ще се радваме да дойдете и да се забавляваме с общото ни хоби! Нямаме за цел да създаваме вражда и да се дистанцираме от вас, или от някой друг.

Поздрави от мен!

Неактивен shoker

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 181
Re:Minifigures
« Отговор #4 -: 03, Юни, 2010, 04:52:37 pm »
Не го приемаите като опит за нова караница. Сигурен съм че никой няма желание пак да има вражди. Аз просто излагам похвални факти за лебго, потребителите и модераторите му. Контаките са винаги добре дошли, а изложенията, въпреки че не съм имал удоволтвието да присъствам на тях, изглеждат много добре. Така че напълно подкрепям тази ви инициатива. И само ако може да попитам как си ги поръчваме, защото като влезна в сайта на бохоби там са 0 като количество.

Неактивен legohead

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 10
    • LEBGO.org
Re:Minifigures
« Отговор #5 -: 03, Юни, 2010, 06:00:28 pm »
От БоХоби решиха, да се продават само на място. Тоест, при лично посещение в магазина.

Неактивен shoker

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 181
Re:Minifigures
« Отговор #6 -: 03, Юни, 2010, 07:12:30 pm »
А как знаят че си от лебго?

Неактивен legohead

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 10
    • LEBGO.org
Re:Minifigures
« Отговор #7 -: 03, Юни, 2010, 07:44:03 pm »
влизат във форума и виждат дали има регистрация с дадено име.

Неактивен legostef

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 107
  • Пол: Мъж
Re:Minifigures
« Отговор #8 -: 03, Юни, 2010, 08:39:01 pm »
Момчета, споко! Тъй като аз подхванах темата държа да изясня причините за това. Абсолютно категоричен е факта, че нямам нищо против Lebgo. Аз също отчитам по-високата активност и по-широките му контакти, но така или иначе предпочитанията ми да чета и пиша твърдо си остават за Легомания. Ако нещо ме подразни то е решението на Бо Хоби - факт, които споделих с Тодор (той естествено май от своя страна пък се издразни на това, което му написах). Това, което споделих с него е, че се считам за лоялен техен клиент и подобен жест не приемам като ответна лоялност от тяхна страна. Ако във форумите можем да се делим на клуб А и клуб Б, то в търговските отношения май господстват други правила и не е етично, за да закупя определена стока, да трябва да се регистрирам в даден клуб. Както и да е, това си е тяхно решение и аз изцяло се съобразих с него, независимо, че не го приемам за правилно. Написаното по-горе пък си е мое мнение и вие също може да го скипнете ако ви се струва куцо.
Моля ви само не започвайте пак напрежение между двата клуба - тъпо и излишно е и аз най-малкото съм искала да го предизвикам!
Стефан Генчев

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Minifigures
« Отговор #9 -: 16, Юни, 2010, 10:49:28 pm »
Една информация, макар и доста късно :( ... Преди 3 седмици в България (Варна) се е появило немско списание, което е било с включена Лего колекционерска минифигурка от 1-ва серия. Човекът, който си го е купил, е взел фигурката и е затрил списанието - не знаем в кое списание е била фигурката, за съжаление!
Ако някой знае нещо ще е полезно за всички - предполагам, че ще успеем да открием залежали бройки от списанието! :)

Неактивен .::Lubo::.

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 234
  • Пол: Мъж
  • the force will be with you always
Re:Minifigures
« Отговор #10 -: 17, Юни, 2010, 03:34:38 pm »
ето намерих списанието дно някой да го намери-
http://tyranno41.snimka.bg/other/spisanie.510659.19253294
Това е на първата страница за които не вярват

http://tyranno41.snimka.bg/other/spisanie.510659.19253296
Любомир Маринов

http://www.youtube.com/user/tyranno41
Рождена дата 17 януари

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Minifigures
« Отговор #11 -: 21, Юни, 2010, 11:17:45 am »
Едно птиченце ми подшушна, че началото на следващият месец ще има по-голяма бройка колекционерски минифигурки от 1-вата серия. :) Не е ли добра новина? :)
Дано успеем да съберем пълна колекция фигурки! Стискайте палци, както и аз правя.  ;D

Неактивен C-3po

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 155
  • Пол: Мъж
  • =3
Re:Minifigures
« Отговор #12 -: 19, Юли, 2010, 02:40:06 pm »
Дали има такива и в София? :)
Божидар Иванов или БДЖ

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Minifigures
« Отговор #13 -: 19, Юли, 2010, 02:48:08 pm »
Списанието в София не го открих. Но вече не е и нужно - фигурките ги има в Бо Хоби. :)

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re:Minifigures
« Отговор #13 -: 19, Юли, 2010, 02:48:08 pm »