Автор Тема: Българския сайт за наем на LEGO  (Прочетена 2907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен adyankov

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 73
  • Пол: Мъж
    • Апостол Дянков
  • Набор: 1983
Българския сайт за наем на LEGO
« -: 25, Май, 2016, 07:28:06 pm »
Здравейте,

Някой пробвал ли е този сайт за наем на лего сетове? http://www.rentatoyeu.com/bg/play-with-lego/  Случайно мернах един техен билборд в мола и веднага го отворих, предполагам че сайтът е нов и предварително се извинявам ако някой от форума е част от екипа на създателите, и го е промотирал тук, пък аз не знам, случва се. :)


Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Re: Българския сайт за наем на LEGO
« Отговор #1 -: 26, Май, 2016, 09:14:31 am »
Здравейте,

Някой пробвал ли е този сайт за наем на лего сетове? http://www.rentatoyeu.com/bg/play-with-lego/  Случайно мернах един техен билборд в мола и веднага го отворих, предполагам че сайтът е нов и предварително се извинявам ако някой от форума е част от екипа на създателите, и го е промотирал тук, пък аз не знам, случва се. :)

Гледах го преди известно време, но е беден избора на сетове, а и цените не са ниски. Предпочитам да дам още малко и да се сдобия със сета

Неактивен Stormfury

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 605
  • Пол: Мъж
    • Деан Драганов
  • Набор: 1986
Re: Българския сайт за наем на LEGO
« Отговор #2 -: 26, Май, 2016, 10:20:19 am »
И аз не мога да си представя, кой ще даде примерно половината от цената на сета, за да си поиграе с него, а няма да си го купи, за да си го има ...

Неактивен adyankov

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 73
  • Пол: Мъж
    • Апостол Дянков
  • Набор: 1983
Re: Българския сайт за наем на LEGO
« Отговор #3 -: 26, Май, 2016, 09:01:48 pm »
ясно. аз от сайта останах с впечатлението че се плаша 15% от цената, но май има няколко левъла събскрипшън като в по-високия взимаш скъпите големи сетове и не е ясно за колко време. Може би ще го проуча по-късно когато възстановя заниманията с учениците, защото там би имало някакъм смисъл.

Неактивен rentlegosets

  • Нов потребител
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
    • Николай Чолаков
  • Набор: 1984
Re: Българския сайт за наем на LEGO
« Отговор #4 -: 05, Юни, 2016, 06:57:46 pm »
Здравейте,
Радваме се, че нашият сайт е предизвикал интерес сред истински Лего фенове.

Към момента разполагаме с над 100 различни модела конструктори, като целта ни е постоянно да увеличаваме бройката.  Относно цените, бихме искали да посочим следното: в план „Начинаещ“ може да получите сет на цена от 110 лв., като месечния абонамент е в размер на 14.90 лв./ месец, което е много под цената на самият Лего конструктор. По този начин целим Лего конструкторите да достигнат до по-широк кръг от хора, като за 1 година, малки и големи могат да си играят с 12 различни модела без да е необходимо да се дават огромни средства за тяхното закупуване.

За повече информация, може да разгледате сайта ни  http://www.rentatoyeu.com Ще се радваме да получим още предложения и коментари, с които да подобрим услугата, която предлагаме.  :)
« Последна редакция: 06, Юни, 2016, 09:24:29 am от rentlegosets »

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Българския сайт за наем на LEGO
« Отговор #4 -: 05, Юни, 2016, 06:57:46 pm »