Автор Тема: Посъветвайте ме, Приятели  (Прочетена 1528 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mirbg

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
    • Иван К.
Посъветвайте ме, Приятели
« -: 11, Март, 2010, 11:32:56 pm »
Здравейте!
Имам следното питане:
Имам 10 доста обемнички пиратски сета, които след 4 месеца искам да пренеса в друга държава.
Кой е най- сигурният начин с оглед да останат непокътнати от драскотини? Да ги разглобя в пликчета и в оригиналните кутии или да ги разглобя на големи фрагменти и да ги увивам с някакви кърпи?

Другото- понеже сега нямам витрини да ги държа на тях , а само рафтове- как да ги оставя за да ги съхраня нови- сглобени или направо отсега да ги разглабям и прибирам по кутиите? Частите няма ли да се надраскат, търкайки се едни в други, разглобени в пликчета?

Неактивен legoboss

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 277
  • Пол: Мъж
Re:Посъветвайте ме, Приятели
« Отговор #1 -: 12, Март, 2010, 02:23:00 am »
Наи-сигурният и добър начин е в клипс торбички всеки сет поотделно и в кутията му,а кутиите ги опаковаи в нещо-или прозрачно фолио за готвене или хартия и ги поставяш в кашони здрави.Това е

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:Посъветвайте ме, Приятели
« Отговор #2 -: 12, Март, 2010, 07:45:06 am »
В торбички ако сложиш частите, както пристигат и оригинално опаковани от Лего, няма да имаш проблеми. Торбичките в кутиите, както каза и Легобос - едно домакинско фолио отгоре и са защитени идеално. Според мен, от надраскаване една в друга може да се притесняваш, ако ги държиш в колата и всеки ден се клатушкат - при положение, че ги прибираш в шкафа - не мисля, че е трябва да се притесняваш от надраскване (все пак оригиналната опаковка от Лего идват в торбички по много части, а пътуват от далеч). :)

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re:Посъветвайте ме, Приятели
« Отговор #2 -: 12, Март, 2010, 07:45:06 am »