Автор Тема: MOC: Газ 66 - Владимир предизвиква форума - измисли, сглоби, СПЕЧЕЛИ!!!  (Прочетена 10454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен legoman5

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 17
  • Пол: Мъж
    • Виктор
  • Набор: 2000
Re: MOC газ66
« Отговор #15 -: 15, Октомври, 2016, 09:08:32 pm »
Ех ще убиете ентусиазма на момчето !
Не мисля, че хубав мок може да се прави само и единствено с оригинални лего части. Lepin го доказаха :)
А и не всеки може да си позволи купища лего части, свободни за правене на мокове. Не и преди да имаш повече от прилична заплата или татко милионер
Когато бях малък легото беше скъпо "западно" удоволствие и в малките градове използвахме "Конструктор". Това не ми е пречело да си строя нон стоп разни неща с него
Аз не разбирам от камиони и марки, но в интерес на истината камиончето ми харесва. Конструкцията на шофьорската кабина също е интересна идея,
която не съм виждал в сити сетовете на лего.

Legoman, не губи и ентусиазъм и продължавай да строиш. С времето нещата ще стават по-хубави и по пипнати от към дизайн
Поздрави от мен !
« Последна редакция: 15, Октомври, 2016, 09:16:26 pm от legoman5 »

Неактивен Vladun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 252
  • Пол: Мъж
    • Владислав Ризов
Re: MOC газ66
« Отговор #16 -: 16, Октомври, 2016, 10:30:41 am »

Това вече прилича на "Виетнамка", особено отстрани много добре изглежда  :)

Неактивен valentin_valens

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Валентин Пейчев
  • Набор: 2002
Здравейте ,
Отделих малко от времето си за тази тема и се получи това  ;D
Зная че не е перфектно ,но все пак това е първия ми строеж в мини размер и то на камионче  ;) 

Активен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Някакво развитие тук?  :)

Неактивен ender

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 338
  • Пол: Мъж
    • Владимир Йосифов
    • brickset
  • Набор: 86
ха, покрай Теско съвсем го забравихме...
Ами legoman трябва да определи победител измежду единствените двама участници... (себе си и valentin_valens)

Неактивен 6tukara

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 99
  • Пол: Мъж
    • Валентин Стефанов
  • Набор: 1976
Здравейте, ако победителя иска да се раздели със сет 5004419-1 да ми пише на Л.С. за цена имам интерес да го закупя. Ако някой друг сащо има такъв излишен приемам оферти.

Неактивен legoman5

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 17
  • Пол: Мъж
    • Виктор
  • Набор: 2000
ха, покрай Теско съвсем го забравихме...
Ами legoman трябва да определи победител измежду единствените двама участници... (себе си и valentin_valens)
Ами ако трябва да избирам аз естествено ще избера себе си.Видях и камиончето на колегата,поздравления но може и повече.
Поздрави от legoman5.
« Последна редакция: 08, Ноември, 2016, 07:36:22 pm от legoman5 »

Неактивен valentin_valens

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
    • Валентин Пейчев
  • Набор: 2002
Цитат
Ами ако трябва да избирам аз,естествено ,че ще избера себе си.Видях и камиончето на колегата,поздравления но може и повече.
Поздрави от legoman5.
Очаквах това решение !
И благодаря!

Неактивен vvass

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 406
  • Пол: Мъж
    • Васко Василев
    • Ice Bricks
  • Набор: 1968
Не мога да не се включа в тази страхотна тема на Виктор.  ;)

На първо време мисля да препоръчам на Виктор да се научи да слага запетайките там, където им е мястото в изречението.
На второ място искам да кажа, че джугана на Валентин е в пъти по добър от "творението" ти.
На трето и не на последно място - " Айде по скромно..... цитат - Поздравления, но може и повече".

Извинявам се на всички за спама, но не мога понякога да се сдържам на такава..... :(
"Always two there are, no more, no less. A master and an apprentice" Yoda about the Sith.

https://store.bricklink.com/vaskatavass#/terms
https://brickset.com/sets/ownedby-vaskatavass

Неактивен ender

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 338
  • Пол: Мъж
    • Владимир Йосифов
    • brickset
  • Набор: 86
Не мога да не се включа в тази страхотна тема на Виктор.  ;)

На първо време мисля да препоръчам на Виктор да се научи да слага запетайките там, където им е мястото в изречението.
На второ място искам да кажа, че джугана на Валентин е в пъти по добър от "творението" ти.
На трето и не на последно място - " Айде по скромно..... цитат - Поздравления, но може и повече".

Извинявам се на всички за спама, но не мога понякога да се сдържам на такава..... :(
Постфактум виждам колко неправилно беше спонтанното ми решение, така че се надявам след сегашната промяна сърдити да няма:
Факт, отмятам се от първоначалния си пост. Трябваше малко повече да го обмисля, преди да се впускам в глупости. Но малко или много сетчето си е мое, та... така.
Предвид интереса и от други към сета, както и колекционерската му стойност, го пускам на търг. Вярвам, че ако адаша оформи самата тема за търга, ще е по-добре организирано (срокове, условия, ала бала). Сумата, за която сетчето се продаде, ще бъде дарена на УНИЦЕФ (освен ако някой не препоръча друга кауза, на която има доверие).
Нямам представа дали минимална сума е правилно, но смятам че "купи веднага" в този случай не е най-подходящо. При всички положения vladoniki има повече опит в търговете от мен.

Ако все пак някой смята решението ми за неправилно, нека сподели (ако предпочита - на лични)

Активен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Постфактум виждам колко неправилно беше спонтанното ми решение, така че се надявам след сегашната промяна сърдити да няма:
Факт, отмятам се от първоначалния си пост. Трябваше малко повече да го обмисля, преди да се впускам в глупости. Но малко или много сетчето си е мое, та... така.
Предвид интереса и от други към сета, както и колекционерската му стойност, го пускам на търг. Вярвам, че ако адаша оформи самата тема за търга, ще е по-добре организирано (срокове, условия, ала бала). Сумата, за която сетчето се продаде, ще бъде дарена на УНИЦЕФ (освен ако някой не препоръча друга кауза, на която има доверие).
Нямам представа дали минимална сума е правилно, но смятам че "купи веднага" в този случай не е най-подходящо. При всички положения vladoniki има повече опит в търговете от мен.

Ако все пак някой смята решението ми за неправилно, нека сподели (ако предпочита - на лични)

Вчера не успях да пиша, но гледам вече сте ме изпреварили... в крайна сметка знаем поговорката за лудия и баницата... От друга страна видяхме и Виктор... от 3-та - все пак някой трябва да излезе мъж от тази ситуация... Не упреквам никого!

Адаш, тази тема претърпя разни метаморфози, затова ти предлагам да направиш нова тема в Аукцион. Не бързай, помисли добре този път кое как искаш да е. Ако искаш можеш да ползваш всяко нещо от другите и моите теми там. А и ако има нужда от помощ, на линия съм.
Не бързай премисли го, може и друга идея да ти дойде междувременно.

Неактивен Stormfury

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 605
  • Пол: Мъж
    • Деан Драганов
  • Набор: 1986
Факт, отмятам се от първоначалния си пост.

Какво означава отмятам се от първоначалния си пост? Това е доста несериозно, казал си нещо, спази си обещанието.

Да и аз не удобровям подхода на legoman5, ама ако така ще процедираме става пълен цирк.

Неактивен vvass

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 406
  • Пол: Мъж
    • Васко Василев
    • Ice Bricks
  • Набор: 1968
Какво означава отмятам се от първоначалния си пост? Това е доста несериозно, казал си нещо, спази си обещанието.

Да и аз не удобровям подхода на legoman5, ама ако така ще процедираме става пълен цирк.

Две мнения няма.

Съгласен съм с Деан.
"Always two there are, no more, no less. A master and an apprentice" Yoda about the Sith.

https://store.bricklink.com/vaskatavass#/terms
https://brickset.com/sets/ownedby-vaskatavass

Неактивен legoman5

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 17
  • Пол: Мъж
    • Виктор
  • Набор: 2000
Две мнения няма.

Съгласен съм с Деан.
РАСИСТИ!!! >:(

Активен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
РАСИСТИ!!! >:(

Моля, моля!!! Спазвай добрия тон, ако искаш да пишеш тук!!!

Не стига, че те защити, ми обиди да четем!


БрикМания БГ - Лего обществото на България