Автор Тема: Кога е най-изгодно за покупка: Betrayal at Cloud City  (Прочетена 1864 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ванка

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 110
  • Пол: Мъж
    • Иван Йорданов
  • Набор: 1999
Кога е най-изгодно за покупка: Betrayal at Cloud City
« -: 06, Септември, 2018, 12:23:56 am »
Здравейте,

Тъй като тези дни не спирам да си мисля за едно нещо, a така и не мога да си отговоря на въпроса... Ще взема пример от подобна тема във форума и ще ви попитам.  :P
Накратко, видях 75222: Betrayal at Cloud City и въпреки че първоначално не бях впечатлен, след няколко ,,анализа" реших да го взема. Доколкото знам ще е ексклузивен сет и първо обмислих решението да го взема веднага, докато не се е свършил. Въпреки предложените цени обаче (350$), прочетох, че е вероятно да се пусне по-скъпо на пазара. Това пък ме докара до мисълта да изчакам Коледа и евентуални промоции. Бих се радвал, ако някой сподели мнение, предположение, даде съвет и т.н.

Благодаря предварително!

Неактивен Боби

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 653
  • Пол: Мъж
    • Борислав Николов
  • Набор: 1975
Re: Кога е най-изгодно за покупка: Betrayal at Cloud City
« Отговор #1 -: 06, Септември, 2018, 11:24:17 am »
За този сет важи същото като за Чирона, дори и в по голяма степен. Изчакай, но предвид ексклузивността на сета, с отстъпка трудно ще го вземеш. Във всеки случай е по добре да се вземе когато се насити пазара. Може би около година от появата му  ;)
« Последна редакция: 06, Септември, 2018, 11:26:33 am от Боби »

Неактивен Ludia

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 112
  • Пол: Мъж
    • Владимир Василев
  • Набор: 1985
Re: Кога е най-изгодно за покупка: Betrayal at Cloud City
« Отговор #2 -: 12, Септември, 2018, 09:49:29 pm »
На 1 Юни пуснаха в продажба Chiron в Лего магазините. В Германия на цена от €369. На 1 Август го имаха и останалите ритейлъри продаващи Лего. Аз го взех от Германски онлайн магазин за €299 и беше шипнат към мен на 27 Юли.

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Кога е най-изгодно за покупка: Betrayal at Cloud City
« Отговор #2 -: 12, Септември, 2018, 09:49:29 pm »