Анкета

Удобна ли е платформата? (Моля, преди да гласувате, прегледайте по-долу информацията)

Да
Не
Донякъде, но може да се пригоди, за да е удобна

Автор Тема: За раздел Продавам! - тема 2  (Прочетена 14299 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alkoholiker

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 293
  • Пол: Мъж
    • Стефан Стефанов
  • Набор: 1985
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #30 -: 03, Март, 2013, 11:17:21 am »
Раздела Продавам ползва ли се още за публикуване на неща за продажба или вече само в Лего Обяви ли могат да се пускат обяви?

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #31 -: 03, Март, 2013, 01:20:56 pm »
Раздела Продавам ползва ли се още за публикуване на неща за продажба или вече само в Лего Обяви ли могат да се пускат обяви?

В Продавам се упдейтват само съществуващите вече теми. Нови обяви - в Лего Обяви. :)

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #32 -: 03, Март, 2013, 06:07:55 pm »
Добавих карта на България на заглавната страница на Лего Обяви. Ако изберете област от картата, ще видите обявите от съответния район.

Неактивен iorun

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 521
  • Пол: Мъж
    • Ивайло Дамянов
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #33 -: 03, Март, 2013, 06:28:54 pm »
Трепач, нямам думи

Неактивен alex

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 301
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1989
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #34 -: 03, Март, 2013, 07:04:31 pm »
Страшен стана раздела, сега и да го напълним едно хубаво :D
Освидетелстван Lego маниак - http://www.brickset.com/search/?ownedBy=alezzi1

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #35 -: 02, Април, 2013, 09:02:04 pm »
Последно време добавих някои подобрение:

- Гугъл карта - при публикуване на обява, може да се влачи маркера по картата и така да се избере точното местоположение, на което се намира продавачът. Мястото остава видно след публикуване на обявата;
- снимка на профила - снимка или картинка към всеки профил - нещо като аватара във форума;
- любими обяви - може да добавите дадена обява към списък, в който си следите интересните обяви;




Неактивен Akeyzerr

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 163
  • Пол: Мъж
    • Ангел Топорчев
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #36 -: 12, Юни, 2013, 08:29:02 pm »
До днес си мислех, че ads.brickmania... е в процес на разработка, защото с Firefox страницата изглежда както е на картинката. Отворих го и с Safari и О, УАУ... въх... И на Firefox-a на PC-то на брат ми изглежда като на моя(Mac-овски). Никой друг ли не ползва лисунгера, или проблемът не е в нашия телевизор?

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #37 -: 12, Юни, 2013, 08:36:30 pm »
До днес си мислех, че ads.brickmania... е в процес на разработка, защото с Firefox страницата изглежда както е на картинката. Отворих го и с Safari и О, УАУ... въх... И на Firefox-a на PC-то на брат ми изглежда като на моя(Mac-овски). Никой друг ли не ползва лисунгера, или проблемът не е в нашия телевизор?

При мен на няколко компютъра с Лисица изглежда ето така


Ъпдейтвай Кума Лиса, нещо дребно е, предполагам.

При някой друг подобни "затъмнения"?

П.С. Платформата работи вече около 4 месеца - доста потребители и движение из сайта.

Неактивен alex

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 301
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1989
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #38 -: 12, Юни, 2013, 09:04:14 pm »
До днес си мислех, че ads.brickmania... е в процес на разработка, защото с Firefox страницата изглежда както е на картинката. Отворих го и с Safari и О, УАУ... въх... И на Firefox-a на PC-то на брат ми изглежда като на моя(Mac-овски). Никой друг ли не ползва лисунгера, или проблемът не е в нашия телевизор?

Колега, проблема не е от лисичката. Аз я ползвам, но не ми изкарва подобни неща. Според мен е от security настройките. Подобен проблем имаше приятелка наскоро и от това се оказва (особенно ако преди това ти е изкарало съобщение за "атакуващ" сайт ... но при нея и гоогле беше такъв)
Като гледам нито един плъг-ин не е задействан, и може да е от това.
Оправяш настройките в интернет опшънса, после delete на лисичката и накрая пак я сваляш, като  казваш да приеме всичко от интернет експорер'а.
Дано да съм бил в помощ :)

П.С. На втори поглед, сигурен ли си, че това е Лисичката ... слайд'а отстрани ми е много странен :)
« Последна редакция: 12, Юни, 2013, 09:07:00 pm от alex »
Освидетелстван Lego маниак - http://www.brickset.com/search/?ownedBy=alezzi1

Неактивен Akeyzerr

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 163
  • Пол: Мъж
    • Ангел Топорчев
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #39 -: 14, Юни, 2013, 12:06:37 am »
П.С. На втори поглед, сигурен ли си, че това е Лисичката ... слайд'а отстрани ми е много странен :)

Точно лисунгера е, ама на Mac :) Но тъй като и при лисицата на брат ми излиза така(на РС), си мисля, че е от някой плъгин - я AdBlock, я NoScript. И двата плъгина ги познавам добре и без тях си нямам работа с никой сайт, а и другаде проблеми нямам. Утре ще се разровя по-задълбочено, ако ми остане време. За сега ще гледам през Safari, ако ми се наложи :(

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #40 -: 14, Ноември, 2013, 08:07:02 am »
Направих нова категория - "НАЙ-НИСКА ЦЕНА!!!". Идеята е в тази категория да публикуваме комплекти, които искаме бързо да продадем. За целта трябва да сме готови да се разделим с тях на възможно най-ниската цена. Тоест една оборотна категория за предложения, на които човек трудно би устоял.
По-специфичното тук е срокът на обявите, който не може да е повече от 30 дни. След този срок обявите ще изчезват автоматично, за да осигурят място за нови обяви.

П.П. Имам десетина сета, които ще се впишат чудесно тук, ще се опитам следващите дни/седмици да ги публикувам.  :)

Неактивен MorphyD

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 256
  • Пол: Мъж
    • Васил Асенов
  • Набор: 1983
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #41 -: 14, Ноември, 2013, 08:59:34 am »
А спомняте ли си търга на Алекс? Има ли възможност да се направи нещо подобно на платформата? Иначе и сега е супер!!!

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #42 -: 14, Ноември, 2013, 09:14:12 am »
А спомняте ли си търга на Алекс? Има ли възможност да се направи нещо подобно на платформата? Иначе и сега е супер!!!

Да, беше повече от успешен. Много по-лесно е за подобен търг да се използва форумът - всичко е открито и се обновява в реално време. Към момента и капацитетът е малък, за да мислим за нещо по-сериозно.

 ;)

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #43 -: 12, Декември, 2013, 04:08:13 pm »
Сайтът за обявите е в процес на обновяване! Сложил съм нова тема.

Темата е сравнително по-четлива от досегашна. Когато гледате сайта през мобилен телефон, изгледът е значително по-добър и лесен за използване.

В потребителските профили има допълнителни функции и редактирането на вече съществуващите обяви е улеснено. Новите обяви се публикуват лесно, като е налична функция за преглед на снимките след качването им, още преди да сте публикували новата си обява.

Моля, споделете мнение, препоръки, евентуални грешки, които забележете (сигурен съм че има грешка - функционалност, преводи на български и всичко останало).
Благодаря!  ;)

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: За раздел Продавам! - тема 2
« Отговор #43 -: 12, Декември, 2013, 04:08:13 pm »