Автор Тема: E-bay  (Прочетена 13718 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maniak666

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 159
Re:E-bay
« Отговор #15 -: 31, Януари, 2010, 05:45:47 pm »
http://www.bricklink.com/store.asp?p=archies_dad&itemID=10121517  в този магазин има много стари сетове като забележете повечето да не кажа всичките са с кутии и не са скъпи според мен..

Неактивен Plamen1466

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 289
  • Пол: Мъж
Re:E-bay
« Отговор #16 -: 31, Януари, 2010, 06:25:35 pm »
Аз предлагам да направим една тема, където всеки да каже какво иска да си купи и да изберем един магазин, в който има най много от нещата.
Пламен Диков

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:E-bay
« Отговор #17 -: 31, Януари, 2010, 06:31:37 pm »
Аз предлагам да направим една тема, където всеки да каже какво иска да си купи и да изберем един магазин, в който има най много от нещата.
Това надали е възможно да стане. Хиляди магазини, променящи се наличности... Физически не мисля, че е възможно да се получи. :) 1-2 неща да търсиш да ги има в един магазин може, ама ако са примерно 5-10...  :) И дори да ги намериш докато се разберат хората, може да ги няма налични.

Според мен, смислено е някой като прави поръчка и си е избрал даден магазин, да даде информация и всеки да види какво има налично в дадения магазин.

Неактивен Plamen1466

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 289
  • Пол: Мъж
Re:E-bay
« Отговор #18 -: 31, Януари, 2010, 06:35:03 pm »
Прав си, мисълта ми беше да набележи всеки какво търси, за да търсим магазин с възможно най-голямо разнообразие. И ако начерим такъв и поне 3 човека да намерят в него желаното ще е файда.
Пламен Диков

Неактивен MONKI6

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 149
Re:E-bay
« Отговор #19 -: 31, Януари, 2010, 06:38:24 pm »
Съгласен съм с Владо,става дълга и широка всеки да казва какво иска.Прави се тема при поръчка и секи си избира от дадения магазин,обаче трябва да се гледа каде се намира магазина,че колкото е по далече толкова по солена е доставката.

maniaka666-магазина не си заслужава има някой и друг сет,но нямат нисасви части ;)
Симеон Ангелов

Неактивен maniak666

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 159
Re:E-bay
« Отговор #20 -: 31, Януари, 2010, 06:49:03 pm »
Аз търсих магазин с повече стари сетове не мисля, че като започнем да правим обща поръчка от чужбина, ще я правим за части като части се намират сравнително лесно и в България ( bohoby, по форумите или приятели)

Неактивен MONKI6

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 149
Re:E-bay
« Отговор #21 -: 31, Януари, 2010, 07:18:04 pm »
Лично аз си мисля,че хората който ще поръчват от Бриклинк,ще поръчват части а не сетове,но това си е само мое мнение ;)
Колкото до частите в БоХоби,ми не е кой знае какво разнобразието,те са същите като тези в Лего.ком   :)
Симеон Ангелов

Неактивен Plamen1466

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 289
  • Пол: Мъж
Re:E-bay
« Отговор #22 -: 31, Януари, 2010, 07:23:12 pm »
Споделям мнението ти. В БоХоби разнообразието е малко и наличностите са по 1-2 броя. И редки части просто няма, а и да има те се изчерпват веднага след зареждането. От бриклинк наистина ако ще поръчвам, ще поръчвам главно части. А в България от близо година търся сетове и части, типични за Приключенцине, но уви само свинкса открих. Така че, според мен части не се намират толкова лесно в БГ.
Пламен Диков

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:E-bay
« Отговор #23 -: 31, Януари, 2010, 07:31:26 pm »
Да, основната идея на Бриклина са частите, според мен. :)

Неактивен maniak666

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 159
Re:E-bay
« Отговор #24 -: 31, Януари, 2010, 07:32:24 pm »
Направете си регистрация в *** и си правите тема, за дадена част. Тук аз не съм виждал тема някой да си търси дадена част. Който търси намира ! В bohoby  наистина е малко беден избора но в основни линии повечето части се намират. И пак казвам не вярвам за 4-5 части от по 20 ст някои да плати минимум 10 лева доставка.

Постване на линкове към форуми с подобно съдържание не е позволено тук!
« Последна редакция: 31, Януари, 2010, 07:35:43 pm от vladoniki »

Неактивен maniak666

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 159
Re:E-bay
« Отговор #25 -: 31, Януари, 2010, 07:37:08 pm »
Да, основната идея на Бриклина са частите, според мен. :)
2 лафа няма, обаче всички части са в чужбина и си струва да се вземат от същата държава иначе идва прекалено скъпо а като ще правим обща поръчка аз си мислех за сетове а не за части...

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:E-bay
« Отговор #26 -: 31, Януари, 2010, 07:37:40 pm »
тук аз не съм виждал тема някой да си търси дадена част.

Има такива теми, ето ти 2:


:)

« Последна редакция: 11, Февруари, 2015, 10:51:58 am от vladoniki »

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re:E-bay
« Отговор #27 -: 31, Януари, 2010, 07:40:17 pm »
Да, основната идея на Бриклина са частите, според мен. :)
2 лафа няма, обаче всички части са в чужбина и си струва да се вземат от същата държава иначе идва прекалено скъпо а като ще правим обща поръчка аз си мислех за сетове а не за части...

Направи сметка същите части от тук (ако въобще ги има налични в Бо Хоби) и същите части да ти дойдат от Бриклинк (с доставката), цената при Бо Хоби ще е по-висока. :) Ако не става въпрос за 4-5 части де. :)

Неактивен maniak666

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 159
Re:E-bay
« Отговор #28 -: 31, Януари, 2010, 07:40:48 pm »
Е да, ама твои - не на тези които се оплакват...

Неактивен maniak666

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 159
Re:E-bay
« Отговор #29 -: 31, Януари, 2010, 07:42:13 pm »
Да, основната идея на Бриклина са частите, според мен. :)
2 лафа няма, обаче всички части са в чужбина и си струва да се вземат от същата държава иначе идва прекалено скъпо а като ще правим обща поръчка аз си мислех за сетове а не за части...

Направи сметка същите части от тук (ако въобще ги има налични в Бо Хоби) и същите части да ти дойдат от Бриклинк (с доставката), цената при Бо Хоби ще е по-висока. :) Ако не става въпрос за 4-5 части де. :)
Ти като поръчва от бриклинк, колко ти дойде доставката, защото съм участвал в общи поръчки в друг сайт и доставката до българия идва 7-8 лева и отделно до определен град.

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re:E-bay
« Отговор #29 -: 31, Януари, 2010, 07:42:13 pm »