Автор Тема: Некоректен продавач  (Прочетена 2940 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vladunov

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 235
  • Пол: Мъж
    • Владимир Николов
  • Набор: 1987
Re: Некоректен продавач
« Отговор #15 -: 23, Март, 2022, 09:57:33 pm »
И какво колега Атанаско, от 100 кладенеца вода носи да се види какъв си "точен", а аз колко "лош и грешен съм", стана ясно май на всички и твои и мои другари,  няма да си вземеш "супер, мега" сета, и като супер "успешен" търговец с мега "продажби" да си го продадеш, това стана ясно. Ами освен да ти обещая дето те сваря да те възхвалявам, какъв си пич и да ти намирам нови клиенти за схемите ти на дребно, не мога да ти обещая. Със здраве и много успешни продажби и доволни клиенти желая.

П.С. имаш си и "фен клуб" като моя, свързват се с мен хора да те възхваляват, още от преди 6-7 години, колко готин Лего фен и търговец на "едро" си бил.

Неактивен DMitar

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Мъж
    • Димитър Иванов
  • Набор: 1980
Re: Некоректен продавач
« Отговор #16 -: 28, Март, 2022, 11:17:29 pm »
Здравейте,

Аз предлагам да купя сета с предложената цена и предложените от Наско стикери от иБей. Ако пък Достин и Наско се разберат, също ще се радвам  :-*
Димитър Иванов, София
Фен на Лего Стар Уорс!
http://brickset.com/search/?ownedBy=DMitar

Yoda: Stopped they must be; on this all depends. Only a fully trained Jedi Knight, with the Force as his ally, will conquer Vader and his Emperor.

Неактивен vladunov

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 235
  • Пол: Мъж
    • Владимир Николов
  • Набор: 1987
Re: Некоректен продавач
« Отговор #17 -: 29, Март, 2022, 01:32:16 pm »
Здравейте,

Аз предлагам да купя сета с предложената цена и предложените от Наско стикери от иБей. Ако пък Достин и Наско се разберат, също ще се радвам  :-*

Чудесно, с удоволствие ще ти го пратя, само кажи сглобен или разглобен го искаш. Иначе ти предлагам тази дискусия да я продължим с Атанас в другия форум. Тук няма да му е възможно.

Относно разбиране, директно с Атанас имаше много възможности, много преди да се стигне до публичност, не че нещо се промени и като стана публично, но да.  :)

Поздрави и весело създаване.

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Некоректен продавач
« Отговор #17 -: 29, Март, 2022, 01:32:16 pm »