Автор Тема: Измамник в OLX!!!  (Прочетена 688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен azo

  • Нов потребител
  • Публикации: 4
  • Набор: 2000
Измамник в OLX!!!
« -: 14, Септември, 2023, 12:24:15 am »
Привет! Искам да предупредя всички колекционери на фигурки, особено Нинджаго, за измамник в олх, който има обяви за сравнително редки фигурки (Самукай, Бял Пайтор, Златната нинджа, т.н.). Потребителското му име е gospodinovilian6 и се намира в Ямбол.                                                                           
         Аз поръчах от него Златната нинджа като го помолих за снимки на лего логото на фигурката, за да се потвърди оригиналността и. Той ми прати снимките и всичко изглеждаше добре, докато не ми донесе куриерът менте. Попитах господина да не би да е станала грешка, той каза, че е сбъркал фигурката и аз предложих да му върна ментето, а той да ми изпрати онази, за която се разбрахме. Естествено той отказа и аз писах на екипа на олх за ситуацията, но честно ме съмнява те да направят нещо. Поне не изгубих много пари от тоя, тъй като тази фигурка беше от по-евтините...                                                                                                                                 
                Внимавайте за този човек, когато си търсите фигурки в олх, тъй като се е дегизирал доста добре :)

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Измамник в OLX!!!
« -: 14, Септември, 2023, 12:24:15 am »