Автор Тема: Купувам исторически фигурки и всякакви връзващи се с Град и музей към него  (Прочетена 1081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lego_31_07

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1995
Здравейте колеги,

След като вече града ми набира скорост, сдобивайки се с доста сетове, както и с първите си основни плочи, върху които да бъде построен... започвам да издирвам фигурки връзващи се с града.

С предимство са всички колекционерски фигурки, представящи исторически периоди - сещам се за римските войници, индианците и т.н. Както и такива, които не са исторически, но се връзват с една градска тема... абе въобще, всякакви фигурки, които са излишни и пасват на критериите ми ги пращайте да ги разгледам и надявам се - взема :)

Поздрави,
Сашко

П.П. Очаквайте и скоро първи снимки от новостроящия се град.

Неактивен Technic_fen

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 135
  • Пол: Мъж
    • Росен Кирилов
  • Набор: 1981
Привет,

Това с индианците в градска среда ме озадачи :)  Аз тях веднага бих ги включил в категорията "НЕ се връзват с една градска тема"  ;)

Чакам снимките с интерес.

Неактивен Lego_31_07

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1995
Амиии явно не става ясно, но виж в заглавието - Музей към него.

Идеята ми е да включа всички такива фигурки в един музей, който ще изградя или взимайки сградата от този новия City сет - 60200 илии собственоръчно :)

Така вече тези фигурки се връзват по идеален начин... и разкриват друга моя слабост, а именно - историята :)

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Виж в магазина от подписа ми - имам разни градски човеци, ако има нещо да ти свърши работа.  ;)

БрикМания БГ - Лего обществото на България