Автор Тема: LEGO store Berlin  (Прочетена 1493 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен IRadev

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
    • Ивайло Радев
  • Набор: 86
LEGO store Berlin
« -: 09, Декември, 2018, 06:22:32 pm »
Тази седмица се оказах в Берлин по работа, обаче ми остана един следобед време и се метнах до магазина на Лего там.
Преди да вляза ми се видя малко, обаче входът лъже. 3 етажа чисто Лего удоволствие. Витрини със сглобени модели, но имаше и такива без като 42082 Rough Terrain Crane и 42083 Bugatti Chiron - да ги пипнеш и да си поиграеш с лебедката на крана. Отделно имаше тава за споделяне на части, както и детска маса за сглобяване с няколко Ctiy сета на нея и куп части. И още - маса с 1х1 плочки където посетителите да правят мозайка. И последно стена с кутии пълни с части, за да си сглобиш твоя фигурка (1 бр. за 2,5 евро или 3 бр. за 7 евро), от което аз се възползвах за спомен. Ето и малко снимки макар и от телефона (уви заради блъсканицата не можах да снимам всичко):





Фен на всякакви Lego замъци и Star Wars Clone Wars
Колекция - Brickset
Снимки Flickr
SPACESHIP!!!

Неактивен kikoleppard

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 192
  • Пол: Мъж
    • Кирил Неделчев
  • Набор: 1978
Re: LEGO store Berlin
« Отговор #1 -: 09, Декември, 2018, 09:28:15 pm »
През 2016 г. бях на Фрутлогистика и една вечер нямаше какво да правя из се разхождах из улиците близко до хотела.

Така съвсем случайно влезнах вътре и потвърждавам думите ти, че магазинът отвън не изглежда толкова голям.

Само че тогава още не се бе запалила отново тръпката ми към Лего и просто го обиколих. :D




БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: LEGO store Berlin
« Отговор #1 -: 09, Декември, 2018, 09:28:15 pm »