Автор Тема: Търг на лего - ПРИКЛЮЧИЛ!  (Прочетена 6233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iorun

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 521
  • Пол: Мъж
    • Ивайло Дамянов
Re: Търг на лего
« Отговор #15 -: 20, Октомври, 2013, 04:04:25 pm »
В лот 2 има един панел със стикер 'а.02', моля преметни го в лот 1. Просто панела не е от байоникълите.
Моля!


Ок Ок.
ЛОТ 1 + ЛОТ 2  - 100лв. (80+20)
И ако наистина ще има благотворителност, определено с удоволствие ще го направя.
« Последна редакция: 20, Октомври, 2013, 06:08:07 pm от iorun »

Неактивен lamqtacufi

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 137
  • Пол: Жена
    • Цветелина Щадлер
Re: Търг на лего
« Отговор #16 -: 20, Октомври, 2013, 05:05:51 pm »
Скрити купувачи няма (вече не, бързо се качи наддаването и не можах да го включа), но определено ми смазахте очакванията ... предполагах, че за 20-30 и двата ще минат. Но тъй като парите не бяха целта а сумата вече не е никак малка от двата, ще дам голяма част от парите за нещо, било то в някой дом или ако някои се сеща, дали има в София нуждаещ се дом за възрастни. (за деца винаги се дават, но май за възрастните хора е доста слабо)

Мога да те свържа със съюза на пенсионерите в България...леля ми е отговорник по художествената самодейност (звучи доста комсомолско, но е така... ) :D  Казва се Елена Цветкова...ще ти оставя нейни координати на лични...Тя може да ти обясни всичко свързано с дарения, пенсионерски каузи, домове за стари хора, както и за деца, червен кръст...изобщо имаш вариянти, има много нуждаещи се. Адмирации за начинанието!...Успех! :)

А за легото от първия лот моето предложение е 71 лв.  8)
« Последна редакция: 20, Октомври, 2013, 05:36:58 pm от lamqtacufi »

Неактивен Craigy

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 187
  • Пол: Мъж
    • Стоян Витеков
  • Набор: 1979
Re: Търг на лего
« Отговор #17 -: 20, Октомври, 2013, 07:27:50 pm »
25 лв. за Лот 2 (бих оставил на Iorun, но един малък фен на роботите ми извади душата :)).

Ако наистина ще даваш за благотворителност, гледай да е за някой дом за стари хора или деца
и искай отчет за какво ти харчат парите.(независимо колко пари са). Клубовете за пенсионери
в голямата си част не заслужават помощ, харчейки си парите за екскурзии
и за на месния  председател прищявките, а и заради строя, под който ги водят на избори.
Това са мои лични наблюдения от порядките в местните клубове около мен.
Извинявам се за отклонението от темата.
« Последна редакция: 20, Октомври, 2013, 07:41:51 pm от Craigy »

Неактивен Raiko

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 49
  • Пол: Мъж
    • Райко
  • Набор: 1990
Re: Търг на лего
« Отговор #18 -: 20, Октомври, 2013, 08:03:48 pm »
лот 1- 105лв
« Последна редакция: 21, Октомври, 2013, 12:13:34 am от Raiko »

Неактивен iorun

  • Глобален модератор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 521
  • Пол: Мъж
    • Ивайло Дамянов
Re: Търг на лего
« Отговор #19 -: 20, Октомври, 2013, 08:21:04 pm »
лот 1- 80лв

Неактивен Raiko

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 49
  • Пол: Мъж
    • Райко
  • Набор: 1990
Re: Търг на лего
« Отговор #20 -: 21, Октомври, 2013, 12:12:44 am »
лот 1 -75 лв

Неактивен alex

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 301
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1989
Re: Търг на лего
« Отговор #21 -: 21, Октомври, 2013, 02:14:03 am »
Определено ме шашнахте до колко стигна цената.
Лот 1 за сега Райко - 105
Лот 2 с малкия душевадец - 25 (като си има и той деца ще разбере какво ти причинява :D )

Днес почнах да доразвивам идеята за благотворителност и на работа. С шефката ми решихме да дарим неща които няма да се ползват от хотела (кърпи,чаршафи,възглавници,матраци,сапуни,шампоани и каквото се сетите ... и не се сетите :D ) и получих обещание, че ще ми утрои сумата и ще да купи храна за двойно на сумата. Имала е идея за един, но ще видя дали са "нуждаещи"

Craigy, много си прав. Хората мизерстват, а повечето началници на такива домове си прибират. Нищо аз съм нахален и много нервен когато си правят такива глупости. Хрумна ми туко-що направо да отида и да платя било то ток,парно,вода за месец или повече напред и да съм спокоен. (като ще пратя копие на фактурата в съответните институции да знаят че тези пари може да се ползват за друго и да го изискват)
Освидетелстван Lego маниак - http://www.brickset.com/search/?ownedBy=alezzi1

Неактивен alex

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 301
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1989
Re: Търг на лего
« Отговор #22 -: 22, Октомври, 2013, 11:09:52 pm »
Днес по обед изтече 120 часовия период на търга. Малко след това и 24 часовия след последните наддавания. Поради тази причина, както и факта че няма начин да качим ощ, затварям търга.
Победител при лот 1 е Райко. При лот 2 - Craigy.
 Честито и дано да ви радват много. Ще се чуем на лично за останалото, а на останалите, много благодаря, че се включихте. Определено беше голяма изненада :)
Освидетелстван Lego маниак - http://www.brickset.com/search/?ownedBy=alezzi1

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Търг на лего
« Отговор #22 -: 22, Октомври, 2013, 11:09:52 pm »