Автор Тема: Купувам пожарна команда за City или участък  (Прочетена 819 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lego_31_07

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1995
Привет отново,

Абе аз хубаво правя град, ама се усетих, че нямам нито пожарна команда, нито полицейски участък... Но ще ми излезнат солено и затова първо искам да видя дали някой не продава такива сетове. Сещам се, че бях говорил с някого, че предлага една чисто нова пожарна команда и то изгодно...

Ще се радвам всеки, който може да предложи нещо, да ми пише и да видим :)

Засили съм се да си купя болницата скоро също, затова ако някой вече се е сдобил с нея... може ли мнение?

Поздрави,
Сашко

Неактивен kikoleppard

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 192
  • Пол: Мъж
    • Кирил Неделчев
  • Набор: 1978
Re: Купувам пожарна команда за City или участък
« Отговор #1 -: 23, Юли, 2018, 12:32:49 pm »
Привет отново,

Абе аз хубаво правя град, ама се усетих, че нямам нито пожарна команда, нито полицейски участък... Но ще ми излезнат солено и затова първо искам да видя дали някой не продава такива сетове. Сещам се, че бях говорил с някого, че предлага една чисто нова пожарна команда и то изгодно...

Ще се радвам всеки, който може да предложи нещо, да ми пише и да видим :)

Засили съм се да си купя болницата скоро също, затова ако някой вече се е сдобил с нея... може ли мнение?

Поздрави,
Сашко

За полицейски участък ще ти пиша на лично.

За новата болница 60204 - най-накрая направиха преиздаване. Старата бе стигнала умопомрачителни цени и аз се бях отказал  да си я набавя. Бях решил от два полицейски сета да направя болница - хеликоптера от 60138  и високата сградата от 7498 + допълнителни части за болничен интериор. Сега като излезна 60204 се обезмисли и отново се потвърди моята теза, че колкото и да обмисляш някои неща не може да ги предвидиш.


Сетът 60138  ми го поръчаха, но на остатъка съм му намерил приложение:
Цитат
високата сградата от 7498 + допълнителни части за болничен интериор.
- Това сега ще стане транспортна болница за летището ми + управление на въздушния трафик. Сградата си е доста ценна и няма да се разделям с нея.  ;)


Относно новата болница 60204 - разгледай клипа в Jangbricks - сетът е много сполучлив. Има доста минифигурки и са го направили малко като модулна сграда. Задължително ще си го купя!




Неактивен Lego_31_07

  • Младши маниак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Мъж
    • Александър
  • Набор: 1995
Re: Купувам пожарна команда за City или участък
« Отговор #2 -: 23, Юли, 2018, 12:35:17 pm »
И аз обмислям да си го взема... Владо ми ги предложи на добра цена...

Иначе да.. никога не можеш да предвидиш нищо... за жалост..особено с каквито темпове вече излизат нови Лего :)

Ще ти пусна и едно лично сега относно някои въпроси

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Купувам пожарна команда за City или участък
« Отговор #2 -: 23, Юли, 2018, 12:35:17 pm »