Автор Тема: Чисто ново Lego 60004 (нова крайна форумна цена)  (Прочетена 4969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Re: Чисто ново Lego 60004
« Отговор #15 -: 04, Януари, 2018, 10:37:58 pm »
Ако те сравняват с човек който продава 2 левов сет от Шел за 50лв ти няма ли да бълваш огън и жупел. Когато някой ми пише по този начин, реагирам остро:

Кажи ми откровено, ти как очакваш да реагирам на горното?

Ами реакция на това, че си намерил лего форум с идеята да продадеш сет (в което няма нищо лошо), но явно не си запален фен или AFOL и не си разбрал тончно в каква среда си попаднал.
Казвам, че не си защото бриклинк е А-то и Б-то  ;)

Неактивен iago

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 50
  • Пол: Мъж
    • Лъчезар
  • Набор: 1987
Re: Чисто ново Lego 60004
« Отговор #16 -: 04, Януари, 2018, 11:02:45 pm »
Мда, сигурно не съм AFOL, щом не знам за онази прайсинг листа на бриклинка. Между другото ще използвам случаят да се похваля за нещо заради което съм супер щастлив човек, защото знам че ващо общество ще го оцени. Тази година имах щастието да посетя Billund за 3-4 дни. Включвайки в посещенията и Legoland, Headquarter-a им, както и Lego museum отворен само за служители на компанията и техни гости и някои други маловажни сградички. Дет се вика и аз имаше какво интересно да разкажа и покажа в снимки на форума, ама много грозно ми влезнахте, много.

@Модератор, най-тактично ще помоля, изтрий ми двете теми които създадох днес в раздел продава. Аз нямам място тук. Ще си остана алчен и с типично български черти (разбирай човек който иска да пре*бе всички останали) човек дет копа картофи с бомби, пък вие също си останете със здраве.

Неактивен mamun

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 963
  • Пол: Мъж
    • Васил Шулев
  • Набор: 1976
Re: Чисто ново Lego 60004
« Отговор #17 -: 04, Януари, 2018, 11:11:44 pm »
Мда, сигурно не съм AFOL, щом не знам за онази прайсинг листа на бриклинка. Между другото ще използвам случаят да се похваля за нещо заради което съм супер щастлив човек, защото знам че ващо общество ще го оцени. Тази година имах щастието да посетя Billund за 3-4 дни. Включвайки в посещенията и Legoland, Headquarter-a им, както и Lego museum отворен само за служители на компанията и техни гости и някои други маловажни сградички. Дет се вика и аз имаше какво интересно да разкажа и покажа в снимки на форума, ама много грозно ми влезнахте, много.

Ух за това мнооого ти завиждам. Аз ходих в германския, но Билунд си е Билунд - изворът !
Ще споделиш ли как пътува ? Чартър ?
Поразгледай темите във форума, сигурен, че има какво да научиш и почти съм сигурен, че скоро съвсм ще хлътнеш ;)
« Последна редакция: 04, Януари, 2018, 11:18:55 pm от mamun »

Неактивен iago

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 50
  • Пол: Мъж
    • Лъчезар
  • Набор: 1987
Re: Чисто ново Lego 60004
« Отговор #18 -: 04, Януари, 2018, 11:27:04 pm »
Да ти кажа за завиждане е. Аз съм супер фен на лего и за мен да видя от къде е тръгнало всичко, историята на компанията, играчките които са произвеждали преди конструкторите и т.н. е много лично изживяване. Нали знаеш, у хората е заложено да се съревноваваме на подсъзнателно ниво. Самият факт че посетих места на които не можеш да отидеш освен ако нямаш приятел който работи в Лего допринесоха за цялостното изживяване. Ще прасна малко снимки на неща които за мен бяха важни. Зелената преса от снимките е първата преса която тогавашният собственик на лего купува. Не знам дали си спомням правилно, но мисля че я купува на някакъв търг. А трите картини са направени от тухлички с различен цвят/нюанс. Което доста ме впечатли.

Едит: не съм видял че си си редактирал мнението. Пътувах до Хамбург със самолет и от там до Билунд с rent-a-car. Първо мислехме да летим до Копенхаген и от там с влак/рейс до Билунд, но приятелят на когото ходих на гости каза, че през Хамбург е най-изгодно. А реших с кола под наем, защото не излиза безбожно скъпо, а реално имаш на разположение кола и можеш да бръмнеш до където ти е кеф.
« Последна редакция: 04, Януари, 2018, 11:32:12 pm от iago »

Неактивен Shifta

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 234
  • Пол: Мъж
    • Стефан Граматиков
  • Набор: 1983
Re: Чисто ново Lego 60004
« Отговор #19 -: 04, Януари, 2018, 11:39:05 pm »
Да ти кажа за завиждане е. Аз съм супер фен....

 Здравей колега и Честита Нова Година,направи една нова тема с разказ и снимки от това си посещение,ще е интересно на много съфорумци :) тази тема някой модератор да я разчисти от всичко до сега и да го купи някой мераклия тоя сет ти пожелавам.

Неактивен vvass

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 406
  • Пол: Мъж
    • Васко Василев
    • Ice Bricks
  • Набор: 1968
Re: Чисто ново Lego 60004
« Отговор #20 -: 05, Януари, 2018, 11:01:32 am »
Мда, сигурно не съм AFOL, щом не знам за онази прайсинг листа на бриклинка. Между другото ще използвам случаят да се похваля за нещо заради което съм супер щастлив човек, защото знам че ващо общество ще го оцени. Тази година имах щастието да посетя Billund за 3-4 дни. Включвайки в посещенията и Legoland, Headquarter-a им, както и Lego museum отворен само за служители на компанията и техни гости и някои други маловажни сградички. Дет се вика и аз имаше какво интересно да разкажа и покажа в снимки на форума, ама много грозно ми влезнахте, много.

@Модератор, най-тактично ще помоля, изтрий ми двете теми които създадох днес в раздел продава. Аз нямам място тук. Ще си остана алчен и с типично български черти (разбирай човек който иска да пре*бе всички останали) човек дет копа картофи с бомби, пък вие също си останете със здраве.

Здраво Лъчечар,

ИЗВИНЯВАЙ за втория пост в темата. :-X

Явно не си - "да продадем едно Лего и да бягаме..."

Ще се радвам да продължиш да си част от този форум и да си драскаме за различни теми. ;)

Още веднъж се извинявам!!!

"Always two there are, no more, no less. A master and an apprentice" Yoda about the Sith.

https://store.bricklink.com/vaskatavass#/terms
https://brickset.com/sets/ownedby-vaskatavass

Неактивен iago

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 50
  • Пол: Мъж
    • Лъчезар
  • Набор: 1987
Re: Чисто ново Lego 60004
« Отговор #21 -: 05, Януари, 2018, 02:26:57 pm »
Здравей Васко,

Приемам извиненията. Истината е че до сега никога не се бях сещал да потърся български Lego форум и чак като ми попаднаха тези модели се сетих, че може и да има таквоз чудо.

Уикенда ще се постарая да ми остане време, за да спретна една темичка със снимки от Билунд.


Edit: след малко искри и спорове, се радвам че се разбрахме. Ще коригирам цените на двата сета във форума до парите които съм дал за закупуването им, закръглено до +/- няколко лева. Не ми е проблем да ги продам и без печалба, ако ще зарадват някой.
« Последна редакция: 05, Януари, 2018, 02:44:16 pm от iago »

Неактивен materhorn

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 167
  • Пол: Мъж
    • Стойко Димов
  • Набор: 1976
Re: Чисто ново Lego 60004 (нова крайна форумна цена)
« Отговор #22 -: 05, Януари, 2018, 08:50:17 pm »
+ :)

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: Чисто ново Lego 60004 (нова крайна форумна цена)
« Отговор #22 -: 05, Януари, 2018, 08:50:17 pm »