Автор Тема: ПРОДАВАМ: Рамки за минифигурки (както и такива с включени фигурки)  (Прочетена 775 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен danny

  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 330
  • Пол: Мъж
    • Йордан
  • Набор: 1985
Здравейте колеги,

по една или друга причина разполагам с 24 чисто нови рамки ИКЕА Риба (IKEA Ribba) 23 x 23 см (това е видимата част - цялата рамка е с размери 25,5 на 25,5 см), които искам да продам.
Рамките са 12 бели и 12 черни.

Идеята на рамките ще бъде да се ползват с ЛЕГО минифигурки, като за целта имам няколко готови дизайна, които можете да видите по-долу. Рамките се продават със залепен бекраунд, както и ЛЕГО тухличка(и), на която/ които да поставите минифигурките.

Разполагам със следните минифигурки, които мога да добавя към рамките (фигурките са чисто нови и не са сглобявани никога):
- Darth Vader x 6 бр;


- Batman x 8 бр;
x 5

x3

- R2D2 & C3P0 x 4 бр (от двете фигурки имам по 4);




- Superman x 4 бр;
x 3

x 1

- Spiderman x 2 бр;


- Chewbacca x 1 бр.

Отделно от готовите дизайни, мога да направя специален дизайн по поръчка със съответния бекграунд, като може да е персонифициран за човек, по име, за конкретна фигурка и други.

Това са готовите дизайни и техните цени:

1. Best Friends рамка:
- без минифигурки - 25 лв.
- с минифигурки C3P0 & R2D2 - 45 лв.



2. Dark Music рамка:
- без минифигуркa - 25 лв.
- с минифигуркa Darth Vader - 45 лв.



3. #HA-HA рамка:
- без минифигуркa - 25 лв.



4. BLACK рамка:
- без минифигуркa - 25 лв.
- с минифигуркa Batman - 32 лв.



Малка презентация, как биха изглеждали на стена:





Рамките пристигат в кутии със стиропорен чипс и аерофолио, по този начин могат и да се транспортират сигурно. Кутията е със стандартен цвят "еко кашон" или казано иначе светло кафяво и става и за подарък.
Самият бекраунд не се вижда добре на снимката долу заради фолиото залепено на прозрачната плака на рамката. Мога да изпратя рамката с оставено предпазно фолио, както и разглобената фигурка. Нормално ще ги изпращам с махнато фолио, сглобена и поставена в рамката фигурка (за рамки с фигурки).





За дизайни по поръчка моля да ми пишете на лично съобщение с повече детайли за дизайна, който искате, колко фигурки ще има в рамката и т.н. за да мога да ви кажа конкректна цена, но за дизайни тип като горните цената за рамка без фигурки би била 35 лв.

Оптимално в една такава рамка се събират до 18 фигурки с достатъчно отстояние една от друга (3 реда по 6 фигурки), което означава че могат да се ползват и за повечето минифигурки от официалните серии на ЛЕГО (има изключения като например The LEGO Batman Movie Series, която серия съдържа 20 фигурки - аз мога да предложа до 18 само).

Рамките се намират в София, което означава, че мога да ги предам лично на колеги от София, а за страната мога да ги изпратя с Еконт куриер.
За контакти - коментар в темата, лично съобщение или на телефон 0898 66 92 62, Дани
« Последна редакция: 13, Януари, 2018, 01:46:26 pm от danny »

БрикМания БГ - Лего обществото на България