Автор Тема: Някой ще поръчва ли сетове от ЛегоБГ преди края на януари?  (Прочетена 2041 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Момчета, края на миналата година (2009) ЛегоБГ раздаваха талони за 20% отстъпка за сетове през януари 2010г.

Имам 3 такива талона, но като гледам няма да ги използвам, ще чакам по-интересни сетове когато се появят.

Ако някой има планове да пазарува нещо по-голямо от ЛегоБГ ще му предоставя талони, за да получи по-добра цена.

Няма да поствам тук номерата на талони, за да не се прахосат за малки сетове, което е безмислено.

Ако има интерес пишете тук. :)

Неактивен legostef

  • Утвърден маниак
  • ***
  • Публикации: 107
  • Пол: Мъж
Здравейте! До скоро аз бях фен на ЛегоБГ и техен верен клиент. Така станах и притежател на такива талони. За съжаление в момента май няма кой знае колко интересни неща там. Не знам дали това е резултат от коледното пазаруване или е просто търговска политика (което ми се струва по-вероятната причина). Така или иначе аз изпитвам голямо разочарование от този факт. Чакам с нетърпение да дойде февруари, когато обещаните ни отстъпки ще отпаднат и е възможно да се радваме на по-добро зареждане.
Стефан Генчев

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Здравей и добре дошъл в Лего Мания! :) Аз по-скоро залагам, че са останали малко сетове след коледното пазаруване. Надявам се скоро да заредят добри сетове. :)

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Един от талоните вече е подарен. :)

MONKI6, да се похвалиш какво си взел! :)

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4911
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
3-те талона са подарени и вече използвани. :)

БрикМания БГ - Лего обществото на България