Автор Тема: ТЪРГ: Части 1,5 кг - черни, тан и др. - ПРИКЛЮЧИЛ!  (Прочетена 5420 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vladoniki

  • Администратор
  • Супер маниак
  • *****
  • Публикации: 4915
  • Пол: Мъж
    • Владо Никифоров
    • Светът на Владо
  • Набор: '82
  • Телефон: 0888897207
Re: ТЪРГ: Части 1,5 кг - черни, тан и др. - ПРИКЛЮЧИЛ!
« Отговор #30 -: 27, Декември, 2015, 01:27:22 pm »
Спичьелиииииих :)

Владо, мислех си за правилата - дали да не се добави правило от сорта на "променени мнения се игнорират/анулират"? Т.е. да е забранено в аукционите да се променя коментара, или той да става невалиден?

Да и аз мислих по този въпрос. За съжаление не може да се види предната версия на мнението (и аз не я виждам). Затова в края на търга седя пред компа, за да видя евентуална промяна в последните, определящи изхода на търга, мнения. Винаги в края слагам цитат от последното мнение.
Ако път някой друг е редактирал, то ще е видно за всички и ще е ясно, че има нещо нередно.

От друга страна, както стана и при другия търг с минифигурките, не е лошо да можеш да си поправиш залога, както Иво направи - на практика вдигаш над твоя залог, без да има друг наддал междувременно.

Както писахме в друга тема - системата е форумна, а не за търгове. Това дава малко неудобства, но аз се старая да проследя дали всичко е честно, а това е видно и за останалите потребители, които могат да внасят коректив винаги (полезно е). В крайна сметка, ако сме с нагласата да се надлъгваме един друг, то и правилата не биха помогнали.

"Ако на човек може да му се вярва договор не е необходим, ако не може да му се вярва - договора става излишен!" - Пол Гети

БрикМания БГ - Лего обществото на България

Re: ТЪРГ: Части 1,5 кг - черни, тан и др. - ПРИКЛЮЧИЛ!
« Отговор #30 -: 27, Декември, 2015, 01:27:22 pm »